1. 84.
    eğer berabere kalınırsa 4 tarafta mutlu ayrılacak. fener, cimbom, hükümet ve trabzonspor. o halde gelsin eyyam şov.

ama işte futbol bu, altayın yumurtlaması veya marcao kazmasının bir penaltısı bütün planı bozabilir ve hakem son seviye eyyam yapmak zorunda kalabilir.
    ... kyleandzed
  2. 85.
    az kaldı. hadi bakalım kolay gelsin. umarım cimbom kazanır.
    ... sanki yarin dunden daha eski
  3. 86.
    Hayırlara vesile olsun. Kimse bir yara almasın en ufak. Dostane ve mertçe geçsin. Ilık tadı versin. Mutluluklar bizimle elem yok olsun. insanlar el ele tutuşsun hayat bayram olsun.
    ... sanki yarin dunden daha eski
  4. 87.
    bilet arıyorum devretmek isteyen arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim. blok farketmez.
    ... buldumcukmatyas
  5. 88.
    çok konuşulacak derbi. hakemi, kavgası, sonucu. tam 21. yüzyıl orta doğusu gibi.
    ... avarell
  6. 89.
    fenerbahçe geçen sene küme düşme hattındayken en ölü döneminde bile diğer rakiplerine yenilmediyse bu sene siksen yenilmez. bu maç sabaha kadar oynansın fenerbahçe en kötü berabere kalır her iddaasına varım.
    -1 ... lanetlybebe
  7. 90.
    Galatasaray en az 3 fark atarsa kazanmış sayacağım derbidir.
    20 yıldır kazanamadık. Öyle tek fark kesmez aga beni. Goller izlemek istiyorum.
    Fb: 1 gs: 4 gibi.
    ... gina carano
  8. 91.
    fenerbahçe seriyi bozmaz bence ya beraberlik yada yener.
    1 ... tahir33
  9. 92.
    hele bir yenebilseydiniz fark atmış gibi sevinirdiniz. inan bana durum bu kardeşim.
    3 ... true
  10. 93.
    Fenerbahçenin kalesini koruyacak ismi olan Altay Bayındır'ın performansının merakla beklendiği maçtır, bu sahada Fenerbahçe son kaybettiğinde Altay daha kundaktaydı.
    ... biraylakadam