1. 1.
    Yeni sezonun ilk derbisinin rövanşı.
    ... orjinaldeli
  2. 2.
    Fenerin yine kaybetmeyeceği derbidir.
    3 -3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  3. 3.
    fenerbahçe'nin bala göte yine puan çıkaracağı maç.
    5 -3 ... acilmayan eti puff paketi
  4. 4.
    6. Haftayaya denk gelmektedir. Anlayan anlar Galatasaray.
    2 -2 ... temirata
  5. 5.
    fenerbahçe'nin yine kaybetmeyeceği maç olacaktır. kaç senedir yenemedik şu kadıköyde sizi. ne ballı adamlarsınız lan. evet.
    2 ... kahraman zorbey
  6. 6.
    yine berabere bitecektir.
    1 -5 ... flat head
  7. 7.
    fenerbahçe'nin kaybetmeyeceği maç. ya yener ya da berabere kalır.

not: gs.
    4 -2 ... lacivert simurg
  8. 8.
    birincisi, 2017'de koymuştuk. sadece son 2 derbi berabere bitiyor. ve bundan dolayı için için göbek atan, ''ulan vay be fenerle ikidir kadıköy'de berabere kalabiliyoruz oha süper lan'' diye içinde fırtınalar kopan ama bir yandan da bu çok normal bir şeymiş gibi cool davranmaya çalışmanız çok komik.

ikincisi, yine berabere bitecek diyen arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum. 10 kişi ankaragücü'nü yenemeyen, gelenden geçenden küskü yiyen gs, kadıköy'de nasıl puan alacak? en kötü sezonumuzda bile tt arena'da 4'lük olmaktan kurtuldular, iyi gibi giden, bak iyi demiyorum, iyi gitsek bi 6 daha olur. iyi gibi giden fener'den kadıköy'de puan almanız im-kan-sız.

muriqi sizi çiğ çiğ yer.
    7 -2 ... aslolan fenerbahce dir
  9. 9.
    Bir umut doğum günü hediyesi verir mi bana takımım diyorum, sonra da hahahassiktir ya diyip gülüyorum.

Geçen sene o feneri yenemediysek, gene yenemeyeceğimiz maçtır.
    13 -3 ... mary mary lou
  10. 10.
    fener sikertir, net. fener derbileri bir başka oynuyor. bjk, gs, ts forması giydirip real'i, barça'yı, bayern'i vs getir, kadıköy'de sikertmezlerse ben de bir şey bilmiyorum. biz geçen hafta 3 yiyerek gene iyi kurtulduk.

not: guti hernandez spor.
    5 -1 ... hayallere dalan dalgic