1. 1.
    23 şubat 2018 galatasaray bursaspor maçı
    2 -1 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    galatasaray'ın rahat bir galibiyet alacağı maç.
    gomis iki tane sallar.
    5 -10 ... jimmy tudeski
  3. 3.
    Bursaspor'un 4 eksikle çıkacağı karşılaşma. Son haftalardaki formsuzlukları ve Galatasaray'ın iç saha performansı düşünüldüğünde farklı yenilgi alacakları aşikar.

Galatasaray'ın 3-0 galibiyetine 100 lira ateşledik, hadi hayırlısı bakalım.
    12 -3 ... alkolik oldum
  4. 4.
    belhanda adlı puştun şov maçı. deplasmana gitmemek için kırmızı yedi şimdi arena'da "bakın ben varken nasıl da oynuyoruz" mesajı verecek puşt.
    4 ... caranthir
  5. 5.
    Bugün günlerden Galatasaray!
    1 -3 ... feghouli
  6. 6.
    gomisin ayıla bayıla çadır direklerini kuracağı maç.
    3 -2 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    ilk sözüm federasyona.Bu kaçıncı haftaiçi maçı sayamıyorum artık.Avrupa'da olsak eyvallah cuma oynayalım diyecem de o da yok.Niye şu maçı cuma gününe koyuyorsunuz? Istanbul'un cuma trafiği zaten meşhur.Onu geçtim şehir dışından maça gelmek isteyenleri neden engelliyorsunuz bu şekilde? Sonra niye stadlar dolmuyor? Dolmaz tabi arkadaşım.Sen gidip en az 40 bin kisinin geleceği maci cuma gününe koyarsan dolmaz.

Maça gelirsek puan kaybına tahammülümüz yok.Derbiden çıkacak beraberlikle ve bu maçta alacağımız galibiyet kötü havayı dağıtır.Tekrar güçlü bir şekilde şampiyonluk şarkıları söylemeye başlarız.

Klasik skor tahminim 3-1(belhanda gomis garry)
    5 -2 ... one last chance
  8. 8.
    arka arkaya iç saha maçlarını hafta içine koyan federasyonun ellerinden öperim, rakip 2012'den beri galatasaray karşısında galibiyet göremeyen formsuz eksik bursaspor, Rodrigues'ten gol beklediğim maç, entry bu kadar
    2 -3 ... lahmecun
  9. 9.
    Sıradan ve GS'ın kolayca alması gereken bir maç. Zaten bunu da alamazsa artık ne demeli.
    ... enbilgilierbil
  10. 9.
    Galatasaray için önemli ve kazanılması gereken bir maç. Güzel bir maç olacağını tahmin ediyorum. Umarım sonucunda Galatasaray kazanan taraf olur.
    ... beyaz baretli mehmet aga