1. 1.
    spor toto süper lig 23. hafta maçı.
    başlama saati 20:00.
    1 -1 ... meyyus
  2. 2.
    23 şubat 2018 galatasaray bursaspor maçı
    2 -1 ... jimmy tudeski
  3. 3.
    galatasaray'ın rahat bir galibiyetle yoluna devam edeceği karşılaşma.
    3-0 alırız.
    9 -8 ... meyyus
  4. 4.
    galatasaray'ın rahat bir galibiyet alacağı maç.
    gomis iki tane sallar.
    5 -10 ... jimmy tudeski
  5. 5.
    Bursaspor'un 4 eksikle çıkacağı karşılaşma. Son haftalardaki formsuzlukları ve Galatasaray'ın iç saha performansı düşünüldüğünde farklı yenilgi alacakları aşikar.

Galatasaray'ın 3-0 galibiyetine 100 lira ateşledik, hadi hayırlısı bakalım.
    12 -3 ... alkolik oldum
  6. 6.
    belhanda adlı puştun şov maçı. deplasmana gitmemek için kırmızı yedi şimdi arena'da "bakın ben varken nasıl da oynuyoruz" mesajı verecek puşt.
    4 ... caranthir
  7. 7.
    Bugün günlerden Galatasaray!
    1 -3 ... feghouli
  8. 8.
    gomisin ayıla bayıla çadır direklerini kuracağı maç.
    3 -2 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    ilk sözüm federasyona.Bu kaçıncı haftaiçi maçı sayamıyorum artık.Avrupa'da olsak eyvallah cuma oynayalım diyecem de o da yok.Niye şu maçı cuma gününe koyuyorsunuz? Istanbul'un cuma trafiği zaten meşhur.Onu geçtim şehir dışından maça gelmek isteyenleri neden engelliyorsunuz bu şekilde? Sonra niye stadlar dolmuyor? Dolmaz tabi arkadaşım.Sen gidip en az 40 bin kisinin geleceği maci cuma gününe koyarsan dolmaz.

Maça gelirsek puan kaybına tahammülümüz yok.Derbiden çıkacak beraberlikle ve bu maçta alacağımız galibiyet kötü havayı dağıtır.Tekrar güçlü bir şekilde şampiyonluk şarkıları söylemeye başlarız.

Klasik skor tahminim 3-1(belhanda gomis garry)
    5 -2 ... one last chance
  10. 10.
    Besiktas fener macina yorum yapanlarla bu maca yorum yapanlar ayni olduguna gore fenerbahce korkusu baslamis. Suni farki kapatan takimin umrunda olmayan mac her turlu kadikoyde one gecicez puan olarak.
    2 -4 ... duz yolda seken karga