1. 1.
    https://m.haberler.com/22...-yolcusu-11777925-haberi/

insanoğlu için güzel bilgiler vermiş..

Ne vermiş koca bir sıfır..

insan bir teknoloji getirir..

Arkadaş falcı imiş sanırsam..
    3 ... gezdimgordumyenildim
  2. 2.
    Neden günümüze gelen insanlar düşük zekalı oluyor ve hepsinin ortak özelliği 50 iq anlamıyorum.

Görüldüğü gibi teknoloji aşırı yavaş gelişmiş. Muhtemel çok büyük bir savaş çıktı ve teknolojik açıdan acayip geriye gittik. Savaş 89 yıl sürmüş hatta..

Çünkü bugün bile keşifler yapılırken 2168 yılında titan incelenmiş ve sanırım en büyük başarımız bu. Yav he. O tarihlerde muhtemel bir çok farklı gezegen keşfedilmiş, dünya'ya en çok benzeyen gezegen araştırmaları sonlanmış ve bir çok gizem çözülmüş olur.

insan yaşam süresi 120 yıl. Zaman yolculuğu bile yapacak kadar geliştik ama insan yaşamı ortalama 120 yıl. Geçenlerde dedemin kardeşine araba çarptı, adam 85 yaşında, hastaneden çıkıp markete gitti. Ölmüyor yaşı küçük diye. Bu da 120 yılı fazla bulup söylüyor.

Neden gerildim bilmiyorum.
    1 ... parmak maymun civcivi
  3. 3.
    Gele gele şu zamana geldiyse onun ben aklını sikeyim.
    2 ... serdarsl06
  4. 4.
    2023 de kutlu hedeflere yürüyebilmiş miyiz bir sorulması gereken adamdır. sayısal loto süper loto sonuçlarını falan hep biliyordur bu.
    3 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    (bkz: zamanda yolculuk yapıp akp dönemine denk gelmek)
    3 ... yok herif
  6. 6.
    (bkz: uyuşturucunun zararları)
    4 -2 ... daisyfuller
  7. 7.
    Şarlatanın tekidir. Amacı dünya nüfusunun azalması(azaltılması) gerektiğini beyinlere yerleştirmektir. insan nüfusunun azalması gerektiğine yönelik söylemler daha çok olacaktır yakın zamanda.
    ... komplo teorisyeni
  8. 8.
    2250 yılından gelen adamın söyledikleri şunlar:

-2250 yılına kadarlık süreçte şunlar oldu/olacak.
    -Şu şu konularda şöyle yapmanızı öneriyorum.

Neden?

Bir şeylerin gelecekte daha iyi olması için.

Şimdi orada bi duralım:

Senin 2019’daki varlığın bir akışa müdahale ediyor ve bu söyleminle, diyelim, süreci olumlu değiştiriyorsun. Bu durumda 2250 yılında gördüğün şeylerin daha olumlu hale gelmiş olması beklenir.

Aa bi dakika! Sen zaten oradan gelmiştin ve gördüklerinin, zaten senin buraya gelerek sürece müdahale etmenle şekillenmiş şeyler olması gerekmez mi?

Örneğin, 2144 yılında vuku bulan bir şeye 2019 yılında senin müdahalen veya insanlara bilgi vermenin etkisi de dahil olmalı. Sen gelmeseydin o zaten olmayacaktı. Geldin, öneride bulundun, dinledik veya dinlemedik, nihayetinde o şey oldu. Yani o şey olması için zaten senin gelecekten gelmen ve bunlardan bahsetmen gerekliydi.

Senin geri dönmemeyi tercih etme şansın zaten hiç yoktu. Bu durumda, 100 küsur yıl sonra olmuş ve zaten olması mukadder şey hakkında neden seçim şansı varmış gibi tavsiye veriyorsun ki?

——

Mesela sen 2250’den gelip senin doğmana sebep olacak silsileyi sekteye uğratabilir misin?

Hayır. Bir şekilde doğduğuna göre böyle bir şansın yok. Aksi paradoks oluşturur.

Gelecekten gelmek mümkünse gelen kişinin geldiği zaman dilimi (gelecekteki herhangi bir zaman dilimi) hakkında en ufak bir değişikliğe sebep olma şansı yok demektir.

Bir sırp atasözünün de dediği gibi, geçmiş sürekli değişir, kesin olan tek şey gelecektir.

Veya;

Zaman yolculuğu sadece olasılıklı evrende geçerlidir.
    ... samgold