1. 1.
  iskoç bilim adamları, 2005te ilk kez sperm kullanmadan ve klonlama yöntemine başvurmadan insan embriyosu yarattıklarını açıkladı, yani bakire döllenmenin ilk adımları çoktan atıldı. Bilim adamları kadınlardan alınan doku örnekleriyle hem sperm hücresini hem de yumurta hücresini laboratuvar ortamında üretmenin mümkün olacağını belirtiyor.
  neslimızı tukedecekler galiba .
  http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2008/05/20
  edit:eksıler yağıyor
  (bkz: elçiye zeval olmaz)
  2 -3 ... fuzulii
 2. 2.
  e peki herkes kadın olacaksa kim baba olacak.
  ya da seks partneri olacak. ve bunun gibi birçok soruyu akla getiren kehanet...
  ... dusunenadam
 3. 3.
  muhtemelen yapay rahim bilmemne olgusu gelip, sperm bankalarındaki spermleri klonlayarak vs. çoğaltarak zaten erkeklere ihtiyaç kalmayacaktır. bunun sonucu olarak da yok olan erkek neslinin pek bir önemi olmayacaktır. tatmindi aşktı meşkti halleder bayanlar bir şekilde artık.

  kısacası sıçtık ahali.
  1 -1 ... asil en optimist pesimist
 4. 4.
  xx ve xy arasındaki savaşın xx lehine biteceğini öngören haberdir. malum bir kadın oluşması için erkeğe ihtiyaç yoktur sonuçta kadınlar y kromozomuna sahip değillerdir. zaten bu yüzdendir ki erkeklerin bebeğin cinsiyeti belirlediği söylenir. dünyada erkek nüfusu yok olur mu bilemem ama düyada x kromozomunun y kromozomuna sayıca üstünlüğü olduğu zaten aklı olan herkes tahmin edebilir. bu durumda erkeklerin yok olma ihtimali de var gözüküyor. herşey olasılıklar dahilinde.
  ... fabala
 5. 5.
  olasılık taşıyan olası önermedir. nitekim gayb bilinmez.
  (bkz: 2238 de hayatta kalan insan sayısı)
  (bkz: 2238 de hayatın olup olmadığı)
  2 -1 ... maydonez
 6. 6.
  kızlar bayramınız olsun meydan sızın.
  tükeniyoruz.
  -2 ... fuzulii
 7. 7.
  (bkz: kadının fendi erkeği yendi)
  *
  3 ... freedean
 8. 8.
  ortaya çıkar çıkmaz televizyonda falan, feministlerin uydurmasıdır diye karalanmaya çalışılan bilimsel veridir.*
  bu yöntemin ne derece yaygınlaşacağı bilinmez ama bugün birçok kadın erkeksiz çocuk doğurmanın hayalini kurmaktadır. yani talep meselesinin sorun olacağını sanmıyorum.
  ayrıca xx kromozomunun dünyada gitgide arttığı da yadsınamayacak bilimsel bir gerçektir. zira xx kromozom yapısı xy kromozom yapısına göre daha avantajlıdır. evrim sürecinde böyle bir oransal değişim mümkün görünüyor. artık 2238 mi olur, 3238 mi olur bilemem ama her an tüm dünya kadın olabilir.*
  -1 ... zenobia
 9. 9.
  son derece barışçıl ve bir o kadar ütopik önermedir.

  sene 2100'de kadın alım satımının çok para getirmeyecek bir meslek halini alması veya 10 kadına izin veren inançların çıkması daha mantıklıdır.

  bu bağlamda dinler arasında en ileri görüşlü olan islamiyettir.*
  2 -2 ... luke skywalker
 10. 10.
  (bkz: 2200 lu yillarda abazanligin ortadan kalkmasi)
  2 -1 ... pringles