bugün

bizim bir arkadaş var onların ilişkisi var diye devam edecek cümledir.tepkileri anlamaya çalışmak amacıyla açılan başlıktır efendim.
Bundan 9 yıl önce başlayan ve 7 yıl süren ilişkimdi.

Gayette normaldir. Ama sınırdır.
Bir kere şu '' Sübyan-cı'' tanımınız yanlış , saçma. Sübyan yani daha '' ergenliğe girmemiş , olgun olmayan'' çocuk manasında söylenen bi laftır . Burda sübyan söz konusu değil ha ama bu hoş mu değil mi tartışılır .
kızın 17 kere vurdurmasıyla son bulacak ilişkidir bakın açık ve net ister eksileyin ister artılayın sikimde değil.
(bkz: acı gerçekler)
Şimdi sorguluyorum da 17 yaşında 25 yaşında gibi davrananda var 25 yaşında olup 17 yaşında gibi davrananda her ne kadar mantığa uysada bu durum vicdana uymaz.
Az güleyim sonra ne kadar komik olduğunu anlatacağım. Hiç de sevmedim o kızı.
Yaş farkı fazla bu dönemlerde bir kız için. Erkeğin yaşı 28 kızın yaşı 23 olsa idare eder. En azından kız da bilinçli karar verecek yaşta olur.
1 sene sonra bal gibi de olur. çok da iyi olur.
Şuan için kız küçüktür.
kız liseli ergen tayfadan, erkek desen muhtemelen üniversiteli tayfadan ama onun da henüz aklı başında değil. kısacası ciddi bir şey beklenmemesi gereken ilişki türüdür.
5 yaş fark iyidir zaten kadınlar daha çok olgun derler erkeğin büyük olması iyi ama 17 yaşa bakarsak kız daha küçük.
Şikayet karşısında hukukun zitebileceği ilişkidir.
Tam tersi tabu yikar ama iyidir.
mesele 5 yaşın çok olup olmaması değil, mesele 5 yaş farkın hangi yaş grubunda görüldüğüdür. 22-27, 30-35, 28-33 vs. olduğunda elbette bi sorun olmayacaktır ancak 17-22 biraz abes duruyor, bilemedim sözlük bilemedim.
17 yaşındaki kız daha reşit bile olmadığından pedofilidir. 27-37 yaş arasında pek fark yok ama 17-22 arasında var. Biri lisede diğeri üniversitede zaten, bu başlı başına büyük bir problem. Aynı zamanda evliyseniz birbirinizi sevdiğiniz için evlenmişsinizdir ama 17 yaşında bir kızın büyük bir aşk yaşayacağına inanmıyorum. Muhtemelen kız sevgili yaparak popülerlik sağlama, erkek ise liseli kız fantazisini gerçekleştirmek istiyordur.
18 olmadığı için çocuktur. 18 yaşını doldurmasına 10 dakika bile kalsa yine çocuktur beklenmelidir. 18 olduktan sonra çocukluktan birden kadın olur o zaman olur işte. 18 i bekleyin 18 önemli.
erkek açısından cinsellikten uzak durması gereken bir ilişkidir. kazayla cinsel ilişkiye girerse, ceza evine girme riski vardır.
erkeğin fuck buddy'si varsa sorun teşkil etmeyecek ilişkidir.