bugün

irade sahibi ve kötü bir alışkanlıktan uzak durmayı başarmış eli öpülecek adamdır .
helal olsundur, o yaştan sonra da içilmemesi önerilir. sigara zevk versin diye icat edilmiştir, günde 2 paket içilip ölmek için değil. Günde 3-4 dal ideal.
(bkz: sözlükçülerin en eften püften başarıları)
23 yaşında da içmiyor olucaktırr.
bir 23 yaşına kadar sigara içmemiş erkek değildir. ben hiç içmedim tek dal bile.
2 sene sonra benimdir. aynı zamanda içenleri de anlamaz. afedersiniz de, gerizekalı mısınız kardeşim para vererek kendinizi zehirliyorsunuz?
25 yaşından sonra içen biri olarak hiç icmesin dediğim arkadaştır.
akıllı adamdır sonrasında da içmemesi dileğiyle.
başlığı görünce bi gülümsedim ve bu benim dedim.
Genelde ortaokul ve lise yıllarında, merak ve cool olma gibi saçma nedenlerle başlanılır.

22 yaşına kadar sigara içmemiş kişi akıllı insandır. Ben de dahil Bu kadar bırakmak isteyen, bırakmak için uğraşan insan varken, o yaştan sonra başlamak büyük salaklık olur. içmeyin şu zıkkımı, başlamayın uzak durun!
Uzak durun deyince uzak durmayacaksınız. içmeyin deyince bırakmayacaksınız. Zekâ ile alakalı olmayan iradesel bi davranıştır. Birde şu içenleri hunharca eleştirmeyin. insanların içinde yaşadıkları durum bâzen istemediği hasletlere bürünmesine sebep olabiliyor.. Hayat herkese farklı bir yüzünü gösteriyor.
vardır böyle aslanlar kükremeleri duyulmasa da.
muhtemelen üni son sınıf ya da bitirmiş kişidir. içmesi için herhangi bir neden yoktur.
Daha da içmesi zordur,aferin.
birkaç ay sonra benim biraz daha var 22 ye lisede çok kıl olurdum özentilerin tuvalette sigara içmelerine bilinç altıma işlemiş heralde iğreniyorum içsem bile tuvalette içmezdim kesin.
Bunun 28e kadar olanı mevcut *
Başlığı ömrü boyunca sigara içmemiş erkek diye editlersek yeridir.
Normal bir insan evladıdır.
solunum yolu rahatsızlığı geçirdiğim için dumanlı şeyler kullanmıyorum.
Sonra içmiş mi yani? Ciğerleri tertemizdir. Hayır demeyi biliyordur. Kendi sağlığıma dikkat ediyordur. Temiz kokmayı seviyordur.
oha eziqq!! arabası da yoktur bunun. nargileyi klarnet sanar xd xd

imza, günümüz gençliği.

sen bakma onlara genç, 50 yaşında torunlarınla futbol oynarsın.
başlamaması gereken erkektir.
26 yaşındayım ve hala içmedim. gurur duyuyorum.

ek olarak nargile candır sigara içenlerin abv.
Benimdir hatta uzerine 2 yil daha ekle 24 yasindayim ve cok sukur sigara belasina bulasmadim.
Ben 20'ye kadar dayanmıştım. Askerde başladım, 2 sene önce de bıraktım. Herşeyi tadında bırakmak gerek. Bu yaşa kadar başlamamış olmak iyidir ama başlamayacağınız anlamına gelmez, dikkatli olun, çevrenizi dikkatli seçin.