bugün

26 yaşında ehliyeti oldugu halde bilmeyenler varken, sıradan bir tiptir.
22 yaşına gelmiş araba kullanmayı bildiği halde babasının arabayı vermediği tip de olabilir.
hala barbie bebek oynayan tipdir.
belki de benim de ilerde olacağım tiptir. ilgim yok arkadaş arabaya ki gayet sıradan birşey bu.
benimdir. 22 yaşındayım araba kullanmayı bilmiyorum. araba kullanmayı bilmemenin dünyaya nasıl bi hayrı olmuyor onu açıklasın biri bana yine de.
Kullanacak bi arabasi yoksa cok da lazim olmayan bir istir.
araba sürmeyi bilmenin eksikliğini hissetmeyen tiptir. yokluğundan rahatsız olsa öğrenirdi. ayrıca bence öğrenmeli artık denen tiptirde.
29 yaşıma girmek üzereyim ve araba alacak durumum olmasına rağmen hiçbirzaman istanbuldan taşınmadığım müddetçe ehliyet almak ve öğrenmek istemediğim olaydır.

zaten arabalara karşı hiçbir ilgim olmamıştır hiçbir zaman.

hızdan ve istanbul trafiğinde araba kullanmaktan açıkçası çekiniyorum.

trafikte bir trafik canavarı ve maganda birisini öldürmekten veya sinir krizi geçirmekten korkuyorum.

motorsiklet desen sandalye üzerinde hız yapmak gibi. hiçbir korunağı ve güvenliği yok.

açıkçası işte o tip benim. hatta yaş farkından dolayı modifiyeli versiyonu olabilirim.

motorlu araçların alayından nefret ediyorum ve güvenemiyorum fakat gel görki ulaşım için çoğunlukla tercih etmek zorundayım çoğu insan gibi.
benzin piyasasını, arabanın ne yaktığını bilmediği için 2km lik mesafe için arkadaşı tarafından 20liralık benzin parası alınan tiptir.
çok eski arabaları kullanamadıgından olabilir ;zira 22 yaşında bir araba hurdalık ötesidir vites filan atmak da baya bi zordur .
belki ehliyetini 24 yaşında almıştır. eziklemeyin lan! belki ehliyet alacak param yoktu!
araba kullanmayı tercih etmiyordur.
Bizzat gördüğüm şeydir. 23 yaşında abimiz arabasını almış alfa Romeo ama otobanda sağ şeritten 2. Viteste 80 le gidiyoruz. Çünkü abimiz devir kesiciye girmekten korkmuyor ama 3 e takmaya korkuyordu. Şükür ölmedik o gün.