bugün

bir kampanya.

uçurulmayın kendiniz uçun, gazoz olma Hezârfen ol.

görsel
yıl 2013 1991 doğumlu yazar----22 yaş altı yazarlar uçurulsun kampanyası
yıl 2014 1992 doğumlu yazar-----22 yaş altı yazarlar uçurulsun kampanyası
yıl 2015 1993 doğumlu yazar-----22 yaş altı yazarlar uçurulsun kampanyası
yıl 2016 1994 doğumlu yazar-----22 yaş altı yazarlar uçurulsun kampanyası
yaş ile alakası olmayan durum. girilen entry'lere bakınca ne saçma adamlar olduğunu göreceksiniz. kendini fatih sananlar tayt giymeyen krallar gibi.
40 ve üstü yaşlardaki insanlarla girilen muhabbette kendisini "Bak senin daha yaşın küçük bilmezsin" diye susturan adama ifrit olan, 25 yaş dolaylı gençlerin feryadı.
Bırak gençler eğlensin, ortam yapsın.
gereksiz bir durum hepsi ergen davranışları sergilemiyor ben de 17 yaşındayım ama trollük yapmadıktan sonra bir sorun olmaz.
18 yaşını doldurmuş insanların ülke yönetimini şekillendirmek adına oy kullanma hakkı varken, sözlük gibi sanal bir ortamda bir kaç satır kelam etmesini engellemek ve hatta bunu düşünmek bile abesle iştigaldir.
bırakın insanlar yazsınlar. belki bu gün, formatın ırzına geçebilirler. fakat gelecekte çok iyi bir yazar olabilirler.
oto boka kampanya çıkaranların yeni kampanyasıdır. ee biz gidelim sen tek başına takıl o zaman kendin yazar kendin okursun. 22 yaşındaysan 18- 19 yaşındaki adama tavsiye vericeksin okuyacak, öğrenecek, bilgi sahibi olucak, oda yorum yapıcak o da yazacak.

22 yaşındayım o halde 22 yaş altı uçurulsun.
30 yaşındayım o halde 30 yaş altı uçurulsun.
9. nesilim 10. nesil uçurulsun.
üniversite mezunuyum üniversiteliler uçurulsun.
üniversiteleyim liseliler uçurulsun.
sözlük moduyum yazarlar uçurulsun.
sözlük kurucusuyum modlar uçurulsun.

ee kim kaldı amk.
görsel

Söz konusu uludağ'ın geleceği ise uçurulmaya hazırım efendim! Paraşütümde hazır.
(bkz: uçacaksın uçacaksın havalara uçacaksın)
mesela 20 yaşında bir genci ele alalım,

bu adamla son derece kapsamlı makro ve mikro ekonomi üzerine tartışılabiliniyor
spor hukuku üzerine okuyor araştırıyor cas davasına ilişkin tezler geliştirebiliyor,
islam dini üzerine geniş perspektifte tartışılabiliniyor,
sanat tarihi rönesans tarihi üzerine kaynak karıştırmışlığı var,
klasik müzik türk sanat müziği pop müzik ve fantazi müzik üzerine geniş bir yelpazede müzik arşivi var,
bel altı konuşmadan son derece ağır eleştirilerde bulunabiliyor,

böyle bir 20 yaşında adam mı olsun, yoksa;

22 üzerinde, bilgi sahibi olmayan fikir sahibi olan fikri biri mi ? fatihintakendisi mi ? kafayı çükbanlara takmış bir polis kadın mı ? kararı siz verin.
daha bağlaç olan 'de'yi ayrı yazamayan 22 yaş üstü -tahminim kendisi 23 yaşında- bir yazar tarafından başlatılan saçma sapan bir kampanya.
20 yaş altı olsaydı daha iyi olurdu dediğim kampanya.
etek altı gibi bir şey sanırım...traşlamayalım abi direk uçuralım...iki türlü anlamı var.
bence gereksiz yorulmaya sebep olacaktır. bakınız şöyle bir çözümüm var, (bkz: 2013 ösys sonuçları) adlı başlıkta sınav açıklanmadığı halde, çok afedersiniz, günlerdir deli bokunu beller gibi "açıklanmıştır" diyerek kendi kendine eğlenen bi takım bebeler vardır ki silindikleri takdirde uludağ da dahil hiçbir sözlüğün kaybedeceği bir şey yoktur. buyrun onlarca var orda.
(bkz: 90 sonrası nesli kurutalım kampanyası)
desteklenen kampanyadır. kalite açısından şarttır. evet.
desteklediğim bir kampanya.
"akıl yaşı mı, kemik yaşı mı?" şeklinde soru üretilmesine neden olacak kampanya.
22 yaş altındayken ezilmiş , toplumun ezik bireylerinin başlatmak isteyeceği kampanyadır.hem boşa dememiş atalarımız akıl yaşta değil baştadır diye.
hepimiz bir zamanlar 22ydik dedirten kampanya. sizin ananıza bacınıza yapsalar çok mu iyi. faşizm kokan hareketler bunlar.

not: 26 yaşındayım.
22 yaş altı ve 32 yaş üstü yazarlar birlikte uçurulursa katılacağım kampanyadır. ne öyle yok evleniyorum da yok çocuğum oldu da entryleri. bırak sözlükte gençlik ruhu aksın arkadaş.
durun la 1 sene daha bekleyin geliyorum.
sonuna kadar desteklediğim kampanya. am görmeyen troller amlı başlık açmaktan sözlüğü sikerler, kadın tanımayan veletler önüne gelene kezban yaftasını yapıştırırlar. yok bekaret yok vermek. sözlüğün anasını sikerler. gönderilsin bir tane dahi kalmasın.
yazarlar 22 yaş altı yazarlardan rahatsız. *sözlüğün içine sıçıyorlar.
daha tilki olmamışsın, gelmiş kurtlarla takılmaya çalışıyorsun. * tek satırlık beyin özürlü entryler giriyorsun.
benim bu kampanyaya katılma sebeplerimden en önemlisi, bu mal veletler msj atıyorlar. atarken de kız erkek ayırmıyorum lağn, lan, lun gibi tabirler kullanıyorlar !
adam olun adam.

gerekiyorsa darbe falan yapalım, balyoz olur, sarı kız olur bitirelim şunları.
troller uçurulsun yeter denilesi kampanya.