1. 1.
    orta okuldan beri sevgilisi olan biri olarak 22 bana bu işe başlamak için dede gibi kalıyor.
    2 -19 ... mavi cop kutusu poseti
  2. 2.
    Kesinlikle geç degil, çünkü çok daha olgunsun. Hele kendinden 3-4 yas daha ufak birisini bulursan o ask hikayesi tadından yenmez. Kendinden büyük veya daha tecrübeli biriyle sevgili olma, seni parmağında oynatır.
    2 -1 ... thetruthforreal
  3. 3.
    Geç değil diyenler sonuçta 25 yaşında gençlik bitmiyor mu?
    1 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Çok geç hemen ilk köprüden aşağı atla. Evet.
    2 ... kendinesizofren
  5. 5.
    ilk sevgililik beşik kertmesi olarak başladığı için artık ne yazık ki giderilemz bir gecikme oluşmuş.
    3 ... monk of monkmountain
  6. 6.
    Yaşı yok onun. Olmamış olabilir gayet normal. Çocuk oyuncağı değil bu işler. Karşına eli ayağı düzgün biri çıkacaktır elbet üzülme boşuna. Hem benim akrabalarım 30'undan aşağı evlenmediler. Durdular durdular turnayı gözünden vurdular. *
    3 -1 ... odysseiasgirl
  7. 7.
    Çok geç anne karnındayken hemen bulup başını yakarsan daha güzel olur.
    4 ... loveneverdies
  8. 8.
    Sevgili yapmak bir zorunluluk değil arkadaşlar. Aşık olmadığın kişiyle neyin sevgililiğini yaşıyorsun ki? Bu zamana kadar aşık olmamışsındır. Olabilir. Geç falan değildir. Ne demişler geç olsun temiz olsun.
    10 ... siyahmelodi
  9. 9.
    (bkz: hayatı mekanik bir olgu olarak görmek)
    4 ... sassanach
  10. 10.
    Geçse ne olacak? Birini çok seviyorum o da beni seviyor ama ilk sevgililik için artık çok geç kusura bakma mı? Garip bir durum. Sonuçta ne zaman ilk insanı bulacağımızı biz belirlemiyoruz.
    2 ... winnie the teletabii