1. 1.
    merak ettiğimdir. 2 aydır bir barda haftada 6 gün okul çıkışları saat 6 dan gece 2 ye kadar çalışıyorum. bar çok yoğun olduğu için su içemiyoruz yemekte yok. susuzluktan cildim burnumun ve agzımın kenarı pul pul dökülüyor bazende susuzlutan böbreğime ağrı saplanyor ben 76 kilodan 71 kiloya düştüm 15 yaşından beri hep çalışırım ama ilk defa bu kadar ağır sartlarda çalışıyorum merak etttiğim 22.5 yasında biri olarak acaba cildimin kuruluğu işten ayrılsam sağlıklı yasamıma geri dönsem düzelir mi yoksa artık 22.5 yaşında olduğumdan eskisi kadar genç olmadığım için cildim düzelmez mi?
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    merak ettiğimdir.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    ilginc bir soru. bahsettiğin belirtilerin su içmemene bağlı olup olmadığını inan bu şekilde ögrenemezsin, bi doktora görünmeni şikayetlerini anlatmanı kan değerlerine baktırmanı öneririm. zaten anlattıklarının içerisinde korkulacak en son şey cilt kuruluğu.
    2 ... whataboutnow
  4. 4.
    2 ay önce bu sorunların hiçbiri yoktu normalde ben bol su içerim ve iyi beslenirim işe girince bu sotunlar ortaya çıktı çünkü günde en fazla bir iki bardak su iiçebiliyoruz yemek yok zaten. kilo sorun değil işten çıksam tekrardan toparlarım ancak yaşım 22,5 bu yaşlarda vüvut eskisi kadar kendini yenilemediği için cildimin işe başlamdan önceki haline dönmemesinden böyle kalmasından korkuyorum.
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda