1. 1.
  utanç verici erkektir.

  elinden tutturur bir de utanmadan.

  yazıklar olsundur evet.
  1 -3 ... runnpmcc
 2. 2.
  28 yaşındayım geçen babam doktora götürdü amk. bir de sırtını aç oğlum derin derin nefes al ver diyor. sinirden kendimi sikecektim. ama baba işte ısrar edince hayır diyemiyorsun.
  5 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 3. 3.
  berber belki utanir ve meshur atraksiyonunu gerceklestirmez diye umit eden erkektir. kacis yok ama..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  sorunlu babadır. aslanlar bile oğul büyüdüğünde evden kovar.
  ... katsura
 5. 5.
  samimi erkektir.
  ... hyacinthus00
 6. 6.
  Birde Baba berbere tembihler üstler kısa yanlar kısa olsun diye.Berberde babayı dinlerken bir elinde sigara bir eliyle de 22 yaşındaki gencin saçlarını parmakları ile tarayarak okşar ve hiç merak etme abi falan der.diğer müşteriler endişeli gözlerini kaçırarak bu dialog’a şahit olur.
  ... hacileflef
 7. 7.
  Lan nasil soz lan o berbere babasiyla giden erkek adam değilmi belki benim babamlaa gittim berberim ayni anasini satayim bu olçümü oldu lan şimdi işsiz herif kiz arkadaşinin dizginini tutamayip burda yamulmayin lan.
  ... sqilacci74
 8. 8.
  çocuklar yaşları ne kadar ilerlerse ilerlesin ebeveynlerinin gözünde hep o ilk doğdukları günkü gibi küçücük görünürler derdi annem ve babam. bu durum da ondan kaynaklanıyor olsa gerek. zira benim peder subay traşı hastasıdır, defalarca saç uzatma denemelerimi başarıyla baltaladığı olmuştur. gıkımı çıkarmamışımdır. nasıl olsa bir gün hayatta olmayacaklar ve ben bu anları çok özleyeceğim.
  ... priyatna paznakomitsa