1. 1.
  utanç verici erkektir.

  elinden tutturur bir de utanmadan.

  yazıklar olsundur evet.
  1 -3 ... runnpmcc
 2. 2.
  28 yaşındayım geçen babam doktora götürdü amk. bir de sırtını aç oğlum derin derin nefes al ver diyor. sinirden kendimi sikecektim. ama baba işte ısrar edince hayır diyemiyorsun.
  5 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 3. 3.
  Bu küçük yaşında normaldir. Sünnet olmamış olabilir henüz, toraman.
  ... hicerledim
 4. 4.
  berber belki utanir ve meshur atraksiyonunu gerceklestirmez diye umit eden erkektir. kacis yok ama..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  sorunlu babadır. aslanlar bile oğul büyüdüğünde evden kovar.
  ... katsura
 6. 6.
  evladını seven babadır. günümüz teknoloji çağında baba ile vakit geçiren evlat sayısı epey az. böyle babalar sevilmeli.
  ... muhendis beyefendi
 7. 7.
  bir keresinde annemi kuşkulandıracak derecede hasta olmuştum, hastaneye beraber gittik. doktor muayenesine de beraber girdik haliyle, doktor sırtını aç dedi hemen annem atladı sırtımı açıyor, doktorlar afalladı birde laf sokuyorlar cevaplarını verdim ama hala sinirliyim anneme değil doktorlara. sanırım onlarda annelik iç güdüsü yok veya henüz anne olamamışlar.
  ... kimseyi cekemeyen adam
 8. 8.
  samimi erkektir.
  ... hyacinthus00
 9. 9.
  Birde Baba berbere tembihler üstler kısa yanlar kısa olsun diye.Berberde babayı dinlerken bir elinde sigara bir eliyle de 22 yaşındaki gencin saçlarını parmakları ile tarayarak okşar ve hiç merak etme abi falan der.diğer müşteriler endişeli gözlerini kaçırarak bu dialog’a şahit olur.
  ... hacileflef
 10. 10.
  Bağımlı bir kişilik olabilir. Küçükken her yaptığı engellenirse, kendi başına bir şeyleri basarmasına olanak varilmezse 22 yaşına geldiğinde babasıyla berbere de gider okula da gider. Sonra ailesi şikayet eder bu çocuk neden böyle oldu diye. Siz zamanında çocuğunuza en ufak bir özgürlük alanı bıraktınız mı da şimdi bunu sorguluyorsunuz diye sormak lazım bu ailelere.
  1 ... darulmihen