bugün

orta okuldan beri sevgilisi olan biri olarak 22 bana bu işe başlamak için dede gibi kalıyor.
Kesinlikle geç degil, çünkü çok daha olgunsun. Hele kendinden 3-4 yas daha ufak birisini bulursan o ask hikayesi tadından yenmez. Kendinden büyük veya daha tecrübeli biriyle sevgili olma, seni parmağında oynatır.
Çok geç hemen ilk köprüden aşağı atla. Evet.
ilk sevgililik beşik kertmesi olarak başladığı için artık ne yazık ki giderilemz bir gecikme oluşmuş.
Yaşı yok onun. Olmamış olabilir gayet normal. Çocuk oyuncağı değil bu işler. Karşına eli ayağı düzgün biri çıkacaktır elbet üzülme boşuna. Hem benim akrabalarım 30'undan aşağı evlenmediler. Durdular durdular turnayı gözünden vurdular. *
Çok geç anne karnındayken hemen bulup başını yakarsan daha güzel olur.
(bkz: hayatı mekanik bir olgu olarak görmek)
Kişiden kişiye değişir.
Bunu görebiliyorsan bir şeyler yap çaylak olmak beni deli edecek şizofreni hastaları gibi kendi kendime konuştuğumu düşünmeye başladım.

ilk sevgili için geç veya erken yaş diye bence bir şey yoktur. Ama 22 yaşında ilk sevgilin olmuşsa biraz tecrübe kazanman zaman alabilir. Karşındaki insanında ilk sevgilisi sen isen problem görmüyorum. Eğer değilse zamanla bu daha tecrübesiz havalarına girebilir şayet ben bunu yaşayarak gördüm.
ilk ruh eşimi bulduğumu düşünüp beraber olduğum kadın 18 19 yaşlarımda karşıma çıktı. Onun ikinci ruh eşi idim.
Zamanla tecrübesizlikten ama bir şeyler yapmak istediğimden ona çiçek aldım.
Hahaha ne bu beni istemeye mi geleceksin dedi.
Elini öpmek geldi içimden.
Başına da koyda iyice nine gibi hissedeyim dedi.
Karşındaki insana göre geç veya erken olabilir bu mesele yoksa 22 33 44 bunların bir önemi yok.
Hiç de geç değil. 22 yaş nedir ki?

Edit: Yaş 32 ve hiç sevgili de yok.
Ilk sevgiliden sonra kac tane daha sevgili yapacaginiza gore cevabi degisen soru. Eger sayi fazlaysa hizli davranmak lazim tabii.
eh fark etmezde
çok üzerler, deneyimsizsin inanırsın
kötü olur
olmasın öyle.
Hayır normal...
soruyu sorduğuna göre yaşın 22 ve şu an yeni sevgilin oldu. normal veya anormal olmasının hiç bir önemi yok. sen nasıl hissediyorsun öylesi doğrudur.
Değildir. Bu yaşına kadar belki karşına seni anlayabilen biri çıkmamıştır bugüne kısmettir ama şunu da ekleyelim ki problemli biri olabilir bahsedilen şahıs
hiçbir eylem hiçbir yaş için geç değildir.
Çok erken . Önce bi tam ne istediğini bil sonrà . Keyfine ondan ona atlayacaksan onu bilemem. Ama 22 yaşında ki birinden kolay kolay düzgün şeyler göremez bulamazsin daha aklı havalarda uçuyordur.
Değildir.
23 den iyidir.
Sevginin yaşı olmamalı.
biriyle sevgili olmak hayatın bir kuralı değil. yani ister 40 yaşına da gelin olmamışsa olmamıştır. hatta olmaması daha iyi.
Biraz geç gibi.
Ben 35 yaşındayım. Birtane yok be birader.
Sormak bile hata. 22 yaşına kadar seveceğin birisi olmamışsa neden geç olsun. Toplumun değer yargıları kimin umrunda ki senin umrunda olsun?
ideal.
30 yaşında bir adamı kaçırıp alıkoymak için çok erken.
Boyu bile yetmez adama.