1. 1.
  an itibari ile bazı yerlerde i.melih gökçeğin vanaları kapaması sonucu suların gitmesi olayı.
  ... lucifer anarchos
 2. 2.
  kocaman başkentin kocaman belediye başkanının önlem almaması sonucu susuz kalan medeniyetin başkenti. buyrun siz girin ab'ye... ben size mani olmayayım.
  3 ... bahtsiz bedevi
 3. 3.
  yarın kocaeli hariç tüm büyük şehirlerde karşılaşılmaya başlanacak kesintilerdir.bilin bakalım neden kocaeli hariç dedim.
  ... ayvirsin
 4. 4.
  zamanında sorumsuz davranmış bir belediye başkanı'nın devam ettirdiği sorumsuzluk.
  ... cnkt
 5. 5.
  bu seçimde oy kullanmayanlara bok atanların saçmaladığını göstermiştir. nasıl mı? şöyle; bu su kesintilerinin olacağı biliniyordu çünkü şehrilerimizde kalan su miktarları belliydi. bu durumda bizi yönetenler seçim olmasaydı ne yaparlardı? tehlike çanları çalmaya başlar başlamaz kesintiye giderlerdi. ama ne yaptılar? beklediler. sırf su kesintileri yüzünden insanların kendilerini suçlayıp kendilerine oy vermemeleri ihtimalini ciddi ciddi düşündüler.

  in other words; seni, beni, onu ve kendilerini, yani hepimizi aptal yerine koydular. ulan ben götümü yıkayacak su kalmadığını bilmiyor muyum? suyun bir şekilde kesileceğini bilmiyor muyum? adamlar aylardır küresel ısınmadan, su kıtlığı yaşanacağından bahsetmiyorlar mı? benim bunlardan zerre kadar haberim yok mu? ve bu durumun da doğrudan senden kaynaklanmadığını (dolaylı olarak kaynaklanıyor) bilmiyor muyum? mevlam su yağdırmıyor diye oyumu gomunistlere verecek kadar mal mıyım?

  yama: lan yoksa aziz nesin haklı mı?
  2 -1 ... nokia şarzı
 6. 6.
  uludağ sözlük saolsun deyip hemen evde içi derin bütün bidon ve kapları doldurmaya başladığım melih gökçek'in seçim kurnazlığı ile ankara'da partisinin oy kaybetmemesini sağladığı durum
  ... alextacy
 7. 7.
  ben dememiş miydim?

  (bkz: 23 temmuz sabahi/#1966712)
  ... andalucianprincesa
 8. 8.
  23 temmuz sabahı su kesintisinin sık sık karşımıza gelmesi başlangıcı olan durum.
  ... lucifer anarchos