bugün

Doğrudur.
doğru olandır.

inşallah toptan yasaklanır ve yok edilir bu günah ve şer yuvası.

buradan yetkilileri sesleniyorum.

facebokk denilen şer yuvasınıda tez zamanda yasaklayın.
Amacını aşan bir siteydi.
toptan kaldırsınlar kullanmıyorum zaten...
sıkıntı yapılmaması gereken olaydır. bir giriş yolu elbette ki bulunur.
Yalan haber giriş yapılıyor.
Yine ne yaptık da yasakladınız dedirtmiştir. Ne saçma bi sistem bu ya. Yasaklarinda sadece ortalama 20 sn geç girmemize sebep oluyorlar o kadar.
iyi olur.mal yuvası.
Pcden zaten dnsler değişik olduğu için anlaşılamamıştır. Ama an itibariyle telefondan vpnsiz girilemiyor.
fuat avninin 10 temmuzda söylediği gibi.. http://imgur.com/g52zlBW
Twitterın yasaklanması bir işe yaramayacaktır malum yasaklandıkça giren daha çok oluyor.
(bkz: yasaklar çiğnenmek içindir)
Reuters haberine göre suruç bombalaması sebebiyle yerel mahkemece yasaklanmıştır.
ben her şekilde girdiğim için bu olaydan haberim yok. bilgisayarında haberi yok. giriyoruz her yasaklamada yine, yeniden.
An itibariyle Türkiye'den Twitter'a erişim engellendi.

Ankara'da çok fazla hırsızlık oluyor diye, şehri boşaltmak gibi bişey bu. TiB'in link engelleme yetkisi var, koruma kararı verme yetkisi var. Bu kadar şey varken tutupta internetin fişini çekmek manasına gelecek işlemleri niye yapıyorsunuz birader? Bu kadar aptal olmayın ya!

"Toplumsal olaylar ve örgütlenmenin önüne geçmek için" açıklaması yapılacak 2 gün sonra. Senin o olaylara katılmayacak masum kesimin hariç herkes zaten DNS kullanıyor, yine erişim sağlıyor. Türkiye'nin normalde olan %100'lük erişim, twitter engellendiğinde %79'larla devam ediyor zaten. Hangi beyinsiz bunun %0'a ineceğine dair bilgi veriyor anlamış değilim.

Ha tamamen kapatmak mı istiyorsun? Yurt dışı DNS çıkışlarının tamamını kapat. DNS kullanımını tamamen yasakla. Uzak bağlantıların tamamını engelle. Uzak masaüstü portlarını kapat. Yok yok, elektriği kesin anasını satiyim. Komple ülkenin şartelini indirelim. Daha öncesinden tecrübemiz var zaten. Olmadı suları falan da kesin. Doğalgazı da keselim.

Hiç bir şeyden haberi olmayan adamları getirirsen sen TiB gibi yerlerin başına, Google'dan bulduğu absürt çözümleri uygular böyle.

Yazık..
An itibariyle giremiyorum sözlüğe bi bakayım dedim sözlüktekilerde muzdarip ülkece muzdaribiz anlaşılan. Ulan sanki millet giremeyecek insanları iyice tahrik ediyorlar farkinda degiller.
olmayan durum.
ben giriyorum.
hmm neden acaba? amerikada yasadigim icin olabilir mi ? eheheh.
neyse siz girmek icin debelenmeye devam edin hadi.
yine söverek güne başlamama sebep olmuştur, neyine batıyor bu twitter ile youtube her sikim olayda engelliyorlar anlamış değilim, ne kadar kolay olmasa da iyi tarafından bakarsak olaya sayelerinde 60-70 yaşındaki vatandaş bile vpn ve teknolojiyi kullanmayı öğrendi.
normaldir. hayvanat bahçesi müdürünün tübitak başkanı olduğu ülkede her şey normaldir. link engellemeyi bilmeyen, teknolojiden bi haber insanlar, teknolojiyle bilimle alakalı yerlerin başında. varsa zararlı bir içerik o içeriği engellersin, bu zihniyet evinde sivrisinek falan çıktığında ne yapıyor, dinamit koyup evi havaya mı uçuruyor acaba çok merak ediyorum.
suruç patlamasından dolayı yerel mahkemenin kararıyla gerçekleşmiştir.

bu tip olaylardan sonra twitter'ın çok güzel bir provokasyon aracı olarak kullanıldığı için normal bir karardır. tabi ben komple kapatılmasından yanayım.

tabi liseli arkadaşlar için büyük bir yıkım. yavşadığı kızın/erkeğin fotoğraflarını iki gün favlayamayacak.

--spoiler--
:(
--spoiler--

(bkz: derdini sikeyim butonu)

suruç patlamasıyla ilgili fotoğraf, video gibi içeriklerin kaldırılmasından sonra açılacağını da belirtmek gerek.
zen mate yaşasın..

bu arada yandaş internet siteleri bile twitter'a nasıl girilir haberleri yapıyor:

http://www.internethaber....ri-degistirme-802715h.htm
(bkz: yeni türkiye)
temizlik yaparken modemin fişini çeken anne hareketini anımsatmıstir. o fiş öyle veya böyle takılır. ya da evin çocukları wifi yi kapatır mobil ağdan bağlanır. kapiş * swh
bir arkadaşın 10 temmuzda haber verdiğidir. suruç patlaması falan bahane olmuştur.

https://twitter.com/fuatavni_f
2015 yılında sinirden güldürendir. Bu mantıkla adana da çok fazla cinayet işleniyor diye şehrin de boşaltılması gerekir. Lan şurda işte güçte bi eğlecemiz bu vardı onun da aç kapa anasını siktiler. Alsınlar götlerine soksunlar.
sönmez alev tepkisi verdirdi bana şahsen.

sikecam yapacağanız işi hayvan gibi şiiiy yapıyorsunuz ya.
Suruçla ilgili görüntüler nedeniyle engellenmiştir.

Lakin bir o kadar görüntü de uludagsozluk galerisinde var. Burayi da engellemesinler?