1. .
  sabah erken saatlerde ergenekon a finans kaynağı yarattıkları gerekçesiyle avrasya tv ve türk metal iş e düzenlenen operasyonlardır.

  yandaş medya uzun süredir bu iki kurumun başkanı mustafa özbek hakkında haberler yayınlıyordu.

  biz bu arada kuddusi okkır ı para kasası olarak biliyorduk.
  3 -2 ... isimde gucumdeyim
 2. .
  artık işin b.kunu çıkaracak noktaya gelen operasyon. ulan bari kuzey ırak türkmenlerine dokunmayın pis amerikancı gladyo. zaten amerika ne istiyorsa yapıyorsunuz.
  5 -4 ... ilham gelsin diye bekliyorum
 3. .
  ergenekon diyerek, ulusalcı güçleri sindiren bu kalpazanlık ve onun yardakçıları, elbet bir gün hesap verecek, fikrini ruhumuza zerk eden bir operasyon.

  (bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
  3 -2 ... anti
 4. .
  kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla edası.
  ... tiberina
 5. .
  Nerede efendim bu dalgalar biz 11'i bekliyorduk.
  Seneye bugünlerge görmeyi umuyoruz;
  (bkz: Ergenegon operasyonu 46 dalga)
  ... burajk
 6. .
  akp hükümetinin karşıt düşüncedeki aydınları teker, teker toplaması işleminin artık yeter denilen 11. adımı, dışarıda hiçbir akp karşıtı kalmayınca işler daha kolay olacak sanırım.

  edit: çok feci imla hatası
  2 ... dirty sanchez
 7. .
  (bkz: turk islami devrimi)
  1 -2 ... gogol
 8. .
  deniz fenerleri, dengir mehmet fıratların davaları vb delilli davalar dururken ve ortada balgeli bir suç varken gündem işgali için yapılan son komedi-trajedidir.
  1 -1 ... xargn
 9. .
  ülkenin bu ergenekon terör örgütü belasından kurtulması açısından hayırlı olmasını dilediğim operasyondur. ayrıca ergenekonun nerelere kadar etki ettiğini de gözler önüne sermesi bakımından da oldukça ilginç bir operasyon.
  3 -6 ... eurasia
 10. .
  bu neki daha ne dalgalar göreceğiz. bu operasyonun birde fıratın öbür cephesi var. betonla kapatılan botaş çukurları öldürülen onlarca insan. yavaş yavaş operasyonel unsurlarını yakalıyorlar. niye bu kadar gocunuyorsunuz ki. Bu böyle devam ederse ilhan selçuktan sonra emin çölaşanda obamamıza mektup yazıp aman isteyecek.
  2 -2 ... fahriserseri