1. 1.
  92. dakikada Aydın Yılmaz'ın attığı golle Galatasaray'ın 0-1 kazandığı maçtır..
  1 ... atan alir spor
 2. 2.
  sonuç itibariyle gs nin tebrik edileceği maçtır
  1 ... tombiş
 3. 3.
  sasa iliç,song,ayhan,saidou gibi as oyuncuların yokluğunda galatasaray'ın değişik bi kadroyla başladığı maçtır.hakem metin tokat türlü rezillikler yapmıştır ama gene de cimbom 88'de giren 17 yaşındaki aydın'ın attığı golle kazanmıştır.takıma iyi bi moral olacağını düşünüyorum bu galibiyetin.
  1 ... elendil
 4. 4.
  yarın en az bir gazetede olacak olan haber başlığı: galatasaray'ın gözü aydın.
  3 ... zebellah
 5. 5.
  o an maçı merkezde, kahvehanede izlediğim maçtır, bilet parası olmadığından dolayı maça gidemediğim ve kahvehanede her konyasporun kaçırdığı gol pozisyonundan sonra kahvehane insanlarının vayy omüğa ğoyum gibi abuk subuk küfürler ettiği maçtır.iddaayı kaybetme korkusuyla her pozisyonda heyecanlandığım fakat insanların o küfürlerine maruz kalmamak için susmayı tercih ettiğim maçtır .. 92.ci dakika aydının çaktığı golle kendimden geçtiğim andı, o esnada bişe daha farkettim; konyasporu destekleyen bütün insanlar bana sarılıyolardı .çok hüzünlenmiştim ...
  1 ... sinner mirza
 6. 6.
  aydın yılmaz'ın golüyle galatasay'ın kazanması açısından ilginç bir maçtır. yıllar sonra bugün yine bir konyaspor galatasaray maçı, yine genç bir oyuncu gol atıyor adı anıl dilaver, yine galatasaray 1-0 kazanıyor. bu iki oyuncunun akıbetleri birbirine benzemesin lütfen allahım.
  1 ... crispi
 7. 7.
  anıl dilaverisimli genç futbolcunun konyaspora gol atması neticesinde geleceğinin bu maçta gol atan aydın yılmazgibi olmasından korkulmasına vesile olan maçtır.
  ... azapaza