bugün

ilk yarısını 43-25 önde kapattığımız maç. 11 sayı yetiyor bize. Böyle devam beyler. Allahınıza kurban. ayrıca Son zamanlarda izlediğim en çok steps kararı çıkan maç. hakem çok düdük çalıyor ama doğru çalıyo.
Alt oynadığım için acayip rahatım. Hayatta 164 sayı çıkmaz bu maçtan.
göksenin in muhteşem oynadığı ve ilk yarıda bayern i sahadan sildiğimiz maç. olum o nasıl bir atmosfer, o nasıl bir taraftar lan, adamsınız! böyle devam inşallah yarı finale kalacağız.
heyecandan adam akıllı izleyemediğim maç, bişeyler olursa mesaj atın falan ya sonuçları.

edit: şimdi baktımda, gereksiz yere panik yapıyormuz gibime geliyor. bu kadar aceleye ihtiyacımız yok bizim.
Farkı 20'ye kadar yaklaştırdıktan sonra gereksiz bir şekilde çabuk atışlar yaptığımız maç. Süreyi biraz daha eriterek oynayıp da sonuca gitsek daha mantıklı olur. Üçüncü pasta hemen 3'lük sallayıp riske atmaya gerek yok.
Galatasaray'ın 72-59 yenerek 13 farkla turu geçtiği maçtır. Tebrikler aslanlar.
galatasaray ob an itibariyle maçı 13 farkla kazanıp yarı finale çıkmıştır.
koyduk mu dediğim maç. eurocup'ı kazanmayı hak ediyoruz. helal olsun size be aslanlarım benim.
Eurocup bu sene şanlı galatasaray'ımızın.Hayatımda hiç bu kadar sevindiğimi hatırlamıyorum.Teşekkürler galatasaray'ım.
son 5 dakikası nefes kesen maç. tebrikler galatasaray. darısı final four yolunda fenerbahçe'mize.
son periyotu öldüren maç. inanılmaz bi maçtı. emeği geçen herkesten allah razı olsun. bu kupayı hak ediyoruz. inşallah alıcaz. yukarıda da yazıldığı gibi darısı fenerbahçenin başına. basketbolda avrupada söz sahibi olmaya başladık inşallah.
allahınıza kurban... lan o 5 saniye hiç bitmedi. o nasıl bir savunmaydı helal olsun size, potayı göremedi bayern. işin içinde galatasaray varsa ve 11 sayı fark lazımsa 2 tane fazla atar istediğini alır. ülkemizi bu zor günlerde yarı finale taşıyan taraftarımıza ve takımımıza teşekkür ediyorum.
Adamların yenince mutluluktan havaya uçtukları takım bizim içerde dışarda çatır çutur koyduğumuz şamar oğlanımız.

Tanım:Ezik bir eurocup çeyrek final maçı.

görsel