bugün

aslında sorunun tamamen dışarıdan yemek yemek olduğunu gösteren durumdur.

ha sorarsanız hangimizin yemek yapmaya vakti var? hangimiz yemek yapmayı biliyor? sonuçta herkes ailesiyle birlikte de yaşamıyor, bir nevi hazır gıda artık insan için zorunlu bir hale geldi. bu hijyensizlik ve mide bulandırıcı durum sadece burger king'e özgü bir durum değil burada çıkıp kimse küçük esnafçılık yapmasın. ortada büyük bir hata var ama bunu burger king yaptığı gibi o sizin "mis gibi" dediğiniz dönerci de yapıyor lahmacuncu da. midenizi bulandırmayım ama benim kaç defa dönerimin içinde böcek, lahmacunumun içinden değişik değişik şeyler çıktı. kabul edilebilir bir şey değil ama oluyor, her yerde oluyor.

ben size asıl sorunu söyleyim, bugün bu başlıkta bunu gördüğünüz için burger king yemeyi bırakacaksınız ama gidip mcdonald's yiyeceksiniz. asıl sorun bu maalesef. hepimizin sorunu bu, hepimiz bunu yapacağız.

edit: konu ile ilgili söyleyeceğim diğer bir şeyse şu, eğer ki ciddi anlamda mahkemelerle uğraşacak vaktiniz ve maddi durumunuz varsa hiç durmayın en yüksek miktardan tazminat davasını açın arkadaşların dediği gibi bu amerika'da milyon dolarlık tazminat sebebi.
Benim gibi dışarda yemek yemeyen tayfanın umrumda olmayacak rezalettir. Burger king ya da başka bir yer fark etmez ne şartlarda yapıldığını bilmediğim yemeği yemem kimse de yemesin bence.
turşuyu kurt sanan adam rezaletidir.

şahsen benim başıma böyle bir şey gelse önce videosunu sonra çarşaf çarşaf fotoğraflarını çekerdim ve yetkiliyle yapacağım konuşmayı da kayıt altına alırdım.
bu fotoğraf bana inandırıcı gelmedi dostum.
oha dedirtmiştir. minik kurtçuk bekliyodum yılan çıktı amk.
bizim basimiza bi degisigi gelmis olaydir. 3 arkadas yemek yiyoruz biri tam hamburgerin yarisinda hamburgerde siyah bisi goruyo bi bakiyoruz serce parmak buyuklugunde kulak bocegi. sonrasi kufur sikayet falan filan ama sakin ha yemeyin , yediemeyin.
edit: bunu eksileyen burger calisani(!) hijyen pls.Insanlarin sagligiyla oynamaya hakkınız no no no.
Gerçekse büyük rezilliktir, değilse burger king in yasal yollara başvurma hakkı doğar.
Fotografa bi daha baktim da tam isirilmis yerde kurt ama niyeyse hic zarar gormemis. Boru kurdunu hamburgerin icine yerlestirmis eleman. Bir de yok esimleydim yok yeykiliyle konustum gibi inandirici seyler eklemis.
Benim burgerden ole kurt cikacak gidip yetkiliyle konuscam he?
umarım minicik bir fotoğrafla yetinmemiş video filan çekmişsindir. Umarım dava açar işin peşini bırakmazsın.
Bir yıl boyunca yediğim hamburgerler gözümün önüne geldi. *
Nerdeyse ekrana kusturacak rezalettir.
O ne öyle solucan gibi kurt gibi.
Mide bulandırdı.
Kesin karar bir daha dışarda yemek yok.
Ağzım açık kaldı.
valla tam ham yapmalık duruyor. doğal protein işte.
beş dakika boyunca ekrana kitlenmeme sebep olmuş rezalettir. öyle kurt olmaz efendim ejderhadır o.
efendim başıma birşey gelmeyecekse bundan 4-5 yıl önce aynı şekilde bir rezaleti izmir - kıbrıs şehitlerinde bulunan ekmekiçi restoranında yaşamıştık. Aldığımız döner - ekmek kombanisyanundan bu kurtun muadili bir kurt çıkmıştı. Aynı şekilde restoran çalışanlarına göstermiş, hayırdır demiştik.

sonuç olarak bize yeni bir ekmek vermişlerdi, onu yemiş sonra kordona geçmiştik, o vakit çok mu açtık yoksa çok mu umursamaz, bilemedim şimdi...
o nelan dedirten olay. birader evde olsun makarna olsun.
Salatadan eşşek kadar tırtıl çıkıyor ve kimse farketmiyorsa köfte etine neler giriyordur da kimse farketmiyordur.
yıl olmuş 2015, hala burger king'e gidenleri göstermiş rezalettir.

şaka bi yana, burger king'in anavatanı olan ülkede de, diğer batı ülkelerinde de millet çoktan fit yaşama ve doğal yiyeceklere dönmüşken bizim hala elalemin terkettiği fast food tarzı yiyecekleri tüketmemiz bizim tipik bir abd sömürgesi olduğumuzun göstergesi.

burger king ve diğerleri müşterilerini daha da bağımlı hale getirebilmek için ürünlerinde çin tuzu kullanır ki en zararlı kanserojen ürünlerdir. bu birrr!!!

malum firma ayrıca ürünlerinde genetiği değiştirilmiş hayvanlardan elde edilen etleri kullanır. bu iki!!!

yanında gelen patates kızartması kimbilir ne zamanda bir değiştirilen ve bol trans yağ içeren bir gıda ürünüdür, kanserojendir. bu üçç!!!

diğer yanında gelen cola, nestea, ice tea vesair glikoz şurubu, e türevleri içerir. bu dörtt!!!

yani bunca kanserojen ve zararlı madde barındırdığı halde bilinçli olarak burger'a gidiliyorda içinden marulla gelen zavallı bir tırtıl mı çıktığında sorun oluyor? bence yukarıda sayılanlar o tırtıldan çok daha tehlikeli. bilmem anlatabildim mi...

kısacası küresel fast food şirketlerine gitmeyiniz, görmeyiniz efendim. sağlığınızdan olmayınız. onun yerine evde yapılan tarhana çorbası, makarna, köfte dururken ve daha ucuza gelecekken küresel sağlık yıkıcılarının kurbanı olmayınız.
abi öyle kurt mu olur o bildiğin khaleesinin ejderhası hayatta dışarda yemek yemem bunu gördüm artık lokanta ve burgercilerin önünden geçmem bu arada bi ara illuminati twitter hesabına bakıyordum bir video gördüm burger king nasıl yapılıyor sanıyorsunuz adlı bir video vardı tıkladım 12 sn lik bir video adam 6-7 tane canlı civcivi kıyma makinesine atıyordu salatada böyle işler varsa kimbilir o etlerde ne hile vardır.
http://krackersworld.com/...ally-big-caterpillar1.png
hatta;
http://1.bp.blogspot.com/...wallpaper+%25283%2529.jpg
devletin derhal el atıp denetlemesi gerekmektedir. ve umarım o hamburger numune olarak yanınızda duruyordur. hangi hayvana ait olduğu , üzerinde ki bakteri ve zararlı organizmalar laboratuvar ortamında anlaşılacaktır. tazminat davası açılmalı ve devlet desteği verilmelidir.

edit:böyle bir entryi eksileyenin amına koyayım.
burger king'in çoktaaan bitmiş olması gerektiğini kanıtlayan rezalettir. ohannes var maxwell var. oralara yol alalım kardeşlerim ille de dışarıda yiyecekseniz.
harbiden yuh amk!!! tepkisi verdirtmiş rezalettir.

o ne yav sümüklü böcek gibi. allahtan hayatımda öyle yerlerden 1 kere bile bir şey yemedim.

dava açın! işin peşini bırakmayın!!!
ilginçtir fakat her imalatta hata olabilir. Ama fotoğraftakine de pes dedirtir.
berbat bir durum. dışarıda yemek yemeye tövbe ettirecek cinsten.
akıllara onix gelmiştir.

http://www.dltk-kids.com/pokemon/adoptions/095.gif
zararli maddeler konusunda soylediklerinize katiliyorum. Fakat hala turkiye nufusunun yarisinin asgari ucrete calistiginu dusunursen disari gezmeye cikan insanlar 2 kisi 15 liraya karnini doyabildikleri icin hala oraya gidiyor emin olun buna. Yoksa kim istemez ki 40-50 liraya saglikli yemek yemek ?

Adamlar bir kalori hesapliyor diye alicagin yemegin parasini 3 katina cikardigi bir ulkede yasiyorsan ve maasin 1500 lia ise senin yedigin o organik urunlerin insanlarin yemesi hayal. He tek basina yasarsin ev mirastir, 1500 alirsin, cok harcaman yoktu eyw.. ama millet aile gecindiriyor.

Bu amerikaya gittigin zaman yine aynidir. Cunku millet para kazanamadigi icin ucuz olan fast food yiyeceklere yoneliyor. Yoksa amerikada kim istemez ki 50 dolsr verip saglikli beslenmek. Hersey milli gelirdir sayin yazarlar, carttu curttu demekle olmaz. Gercekten kotu olan bir durumdur. Fakat yukarida millet saglikli besleniyor siz hala bunu gormuyor musun, yag var zift var o var demekle olmaz. Ulkenin milli gelirine bakicaksin. Devletimiz cok guzel diyor kisi basi gelir su kadar su kadar diye. Ama hani nerede amk ?
belgeselden edindiğim eksik bilgilerle kıyaslarsak büyük ve güzel bir kelebek tırtılı olan canlı.. bir viral e kurban gitmesi yazık olmuş..