1. 1.
  x2 çifte şans oynanabilecek maç.
  galatasaray'ın kazanma şansı yok!

  selam ve akbil ile.
  7 -1 ... james earl cash
 2. 2.
  başakşehir'e handikaplı girin. nitekim başakşehir gs ye dümdüz gireceği maç olacaktır.
  6 -1 ... sonumuzneolacak
 3. 3.
  Galatasaray ın düzeleceği maç olacaktır.

  Etüd: düzüleceği.
  2 -1 ... atlant isten gelenadam
 4. 4.
  galatasaray'a fena çakılacak olan maçtır.
  4 -1 ... masklavi
 5. 5.
  lider çıkacağımız maç. selam durun yer açın babanız geliyor.
  1 -7 ... eti cin baba
 6. 6.
  Köpek şansı olan gassaray kötü oynayıp kazanacaktır. Sicili bozuk f.t'nin de köpek balı devreye girecektir tabi. Biz iyi oynadığımız halde bazen saçma sapan puanlar kaybediyoruz, toplar direkten dönüyor, penaltılar verilmiyor, komik goller yiyoruz vs. Bu köpek şansına sahip takım yarak gibi oynayıp ite kaka kazanıyor. Bugün de böyle olur. Başakşehir tek kale oynar, bu kanı sicili bozuk hoca ve takımı kazanır. Yazın bi kenara.

  edit: gerçi gassaray çocuu okan buruk yatar sicili bozuk f.t abisine. bakarsın başakşehir bir sik oynamaz. öyle ya da böyle bu şansını siktiğim gassarayı kazanır.
  4 -8 ... aslolan fenerbahce dir
 7. 7.
  Takımın yarısı sakat, Yıldız dediklerimiz bile Ömer kadar olamıyor. Pek bir beklentim yok ama Galatasaray maçı olması heyecanlamaya yetiyor lan.
  Bok gibi bir oyunla yeneceğiz gibi ama dur bakalım.
  ... son picikan
 8. 8.
  Galatasaray maçı da olsa izleyeceğiz artık, yapacak bir şey yok. Köpeğiyiz bu ligin.

  Maç tahmini için: bu ibnelere ne zaman kesin yenilir desek hakemle makemle kazanıyorlar. Ya yine bir tiyatro izleriz bu akşam ya da başakşehir geçmişi yad edip bir daha 5’ler.
  3 ... bos salon konusmacisi
 9. 9.
  uzun süreden sonra galatasaray'ın kendi sahasındaki yenilmezlik serisine son verebilecek en yakın rakip başakşehir. bu kadar eksikle yakalamışken de bu fırsatı değerlendirmek de isteyecektir. bakalım seri bozulacak mı?
  1 -1 ... ulanismail
 10. 10.
  okan buruk'un eski galatasaraylılık damarı tutmazsa; başakşehir en az 2 farkla alır bu maçı demişti dersiniz. başakşehir taş gibi takım.
  1 -2 ... t roll on