1. ?.
  2010 güney afrika dünya kupası a grubu üçüncü maçı.
  ... kewell the wizard of oz
 2. ?.
  saat 17:00'da free state stadyumu'nda oynanacak a grubu maçı.
  ... moro
 3. 1.
  Fransa'nın onca olay karşısında nasıl oynayacağı merak konusu olan maç. Domenech ile sorunlar var eyvallah. Futbolcular herifle hep kavga içerisinde ona da eyvallah. Burda düşünülmesi gerekilen fransız topçular ya domenech'e inat oynamayacaklar ve maçı kaybedecekler ya da o kadar antrenmana çıkmamaya karşın ''bak seni iplemiyoruz ve kazandık'' mesajını iletmek için maça asılacaklar. Eğer maça asılırlarsa mutlak favoriler. Sonuçta dünya kupasını 3 puansız bırakmak istemeyecekler. Kaldı ki daha hala şansları var. inşallah çıkamazlar gruptan ve zerre kadar hakketmediklerini düşünüyorum ama bence bu maçı kazanacaklar. Senaryolarımın 2.si yani ''mesaj iletme'' yöntemi bana ağır basıyor. 17'de izleyip göreceğiz.
  ... hendrix
 4. 2.
  güney afrika'nın 1-0 önde götürdüğü maç.
  ... berkedede
 5. 3.
  fransanın yenilmesini umduğumuz maç.
  ... exogenesis
 6. 4.
  fransa'nın 10 kişi kaldığı maç.
  ... mertoluk
 7. 5.
  fransa'nın kepaze olması için fifa'nın da özel çaba gösterdiği karşılaşma . ne salakça bir karttı o anlamak mümkün değil . ha fransa yine kaybetsin rezil olsun onu çok isterim ayrı . ama adamlar irlanda'nın ahını sağlam şekilde almışlar iki top bile yapamıyorlar kaç maçtır .
  1 ... chewezingeer
 8. 6.
  g.afrika'nın 2-0 önde olduğu maç. fransa layığını buluyor.
  ... berkedede
 9. 7.
  henry'e üzüldüğüm maç.
  ... mertoluk
 10. 8.
  meksika-uruguay maçı berabere bitmezse, g.afrika da biraz daha zorlarsa bir mucize gerçekleşebilir. tabi halamın taşağı olsaydı amcam olurdu bir de o var.
  2 ... laz vegas