bugün

başakşehir fatih terim stadyumu'nda göksel gümüşdağ'ın başkanlığını yaptığı, hocasının abdullah avcı olduğu istanbul başakşehir takımıyla trabzonspor'un bu akşam saat 7'de karşı karşıya gelecek oldukları maçtır.
iki akp yandaşının maçı. beraberlik kokuyor.

maç sonrası edit: hehehe.
tayyip komutasındaki ibb'nin fark yiyeceği karşılaşmadır.
ibb'nin çocuğu koyduğu maç.
trabzonspor'un kazanmasını dilediğim mücadeledir. taraftarı olmayan itici takımın süper lig'den düşmesiyle en büyük dileğimiz.
edin visca'nin golüyle Başakşehir'in 1-0 öne geçtiği maç.
bu trabzonspor futbol takımının ve taraftarının sike sürülecek aklı yok, bu kadar net.
türk hakemlerimizin ''bir maçın içine nasıl sıçılır'' adlı perfonmasını bilmem kaçıncı kez gösterdiği maç.dün verilen komedi penaltı ardından bu rezalet.sonra türk futbolu neden bu katar bokun içine batmış deriz.
işte passo lig bu. Hani tribün olayları olmayacaktı. Bakalım ev sahibi takım ile sahaya giren passolig sahibi taraftarlar ne ceza alacak.

çok merak ediyorum.

ha bu arada 'yeter Demirören yeter'
Halilodzic'ten de bu takımdan da bi bok olmayacak. Muhtemelen bu adamla 20.haftadan sonra uefa mücadelesi vermeye çalışırlar.

Halis korkusundan onur'u atamayıp, penaltıyı uydurdu. Dünkü gökhan'ın penaltısına zerre destek vermedim, karşı çıktım. Ancak dün ona onca laf eden bakalım bu halis bey'e ne diyecek.

1-1 biten maç.
hakemlerin rezil yönetimiyle gerginleşen ve çığırından çıkan maç olmuştur.

trabzonspor'a verilen penaltı ilk pozisyon için değil ceza sahasından uzaklaştırılmak için vurulan topun 7 numaralı başakşehir topçusunun eline çarpması sebebiyle verilmiştir.

ayrıca penaltı sonrasında atılan trabzonspor golü de verilmemiştir.

kısacası saçma sapan maçlar listesine 1. sıradan giriş yapabilecek kalitede ''oyun bakımından'' hakkı beraberlik olan bir maç olmuştur.

https://twitter.com/selcu...status/514113410095915008
tff ve hakemleri futbolu beter etmeye devam ediyor. bu maç son halkası...
nasıl bir maç yönetmekse, çileden çıkmaksa onur delirmiş, haliyle ipin ucunu kaçıran hakem de onur'u atamamış devamındaki pozisyonlarda;

https://vine.co/v/O71E3VwYl7A
güncel Önemli Başlıklar