bugün

durduramıyoruz efenim demek daha doğru olan çılgınlıktır.

saniyede 10 bora ile ilgili başlık açılıyor.
(bkz: bora zan) *
daha bugün bir başlıktan doğmuş bir olaydır. sanırım başlığın şöyle bir adı vardı; "bir kızla tanışmak için klişe bahaneler" gibi gibi bişeydi, tam hatırlamıyorum. orada yazarın biri "bir gün böyle böyle yaptım, kız aman bora dedi. siz bunu dediyseniz gerisi gelir zaten." diye hikayelerini anlatmaya başladı. sürekli "bora" geçiyordu yazdıklarının arasında ve yazının sonunda "gerisi gelir zaten" yazıyordu.

bu arakdaştan sonra girilen entrylerde geyik olarak şöyle yapanlar vardı;
-merhaba ben mehmet
+ıy git başımdan

-merhaba ben bora
+merhaba boracım

diye hafiften bir tiye alma vardı. şimdi geldim eve, aman allahım ne olmuş:) bir başlıktan başlamış bütün sözlüğü sarmış bir geyik!
ekşi sözlükteki #25467951 numaralı entry' den dolayı başlayan ve bir çok ekşici yazarın bununla dalga geçmesine sebep olan hadise.

çılgınlık.
ekşi sözlük'te kalması gereken çılgınlıktır.
soğudum ekşi sözlükten 1000 e yakın başlık açılmış ve geçicek gibi ilk başlarda güldürüyordu şimdi iyice sıçtılar.
her şey barda kız kaldırmaya çalışan bora ile başlamıştı.
uludağ sözlük'ün zerre kadar sikinde olmayan/ olmaması gereken.
Burunlarından kıl aldırmayan züppelerin bulabildiği en komik, zeki atraksiyon.

Sıkıcı bile değilsiniz aq.

Bu siktimin yerinde pkk ve yandaşlarına laf etme de ne yaparsan yap aq.
(bkz: kim lan bu bora)
(bkz: who the fuck is bora)
(bkz: hemen bulun bana o bora yı)
merak ediyorum bu çılgınlığa katılan yazarlar çılgınca eğleniyor mu ama izlemesi hiç öyle değil hani.

(bkz: he amk çok komikmiş)
şahsen ben sevdim arada bir saçmalamak güzeldir diye düşündügüm olay.
öğlen açılan "bardan kız kaldırma" temalı başlıkla beraber makaraya alınan ve sonrasında patladı gitti moduda olan çılgınlıktır. gerisi geldi gerçekten. *
yıllardır bi ekşi sözlük olayıdır gidiyor anlamadım gitti monşer. yok bilmemne çılgınlığı, yok yeni trend falan. şimdi de bora çılgınlığı. yemin ediyorum ekşi sözlük sıçsa ortaya ''aaayyy inağnmıyorum çok eğlenceli yahuu'' diyecek kişiler vardır aramızda azizim. ayrıca, komik mi lan bu?
ilk başta inci sözlük saldırısına uğradığını zannettiğim sonra baya baya ekşi sözlükçüler tarafından yapıldığını gördüğüm çılgınlık (!).

birisi şunlara yaptıklarının komik olmadığını söylesin. seksi bora fotoğrafları için tıklayınız falan demeye başladılar, korkuyorum uludağ sözlük 'e sığındım şu anda.
ben olayı simdi ulu sozlukte duydum ama bana "bizim cemaat bildiğin ekşiyi takip ediyomus lan!" dedirtti.
ekşi sölüğü batırabilir zira adamın sloganı
(bkz: gerisi gelir zaten)
otis abi'ye rakip olacak bora'nın ekşi sözlük tarafından fenomen haline getirilmesidir.
içinde bora geçen başlık sayısı 1300 e ulaşmış.
aynı çılgınlık uludağ sözlük'te yaşanmış olsaydı sanırım daha olay büyümeden, üç beş başlık açılmışken birçok yazar çaylak yapılır, başlıklar da silinirdi. işte ekşi sözlük ve uludağ sözlük arasındaki en mühim fark.
bazı kısımları güzel olan ama boku çıkınca susmaları gereken eylem.

(bkz: maria şarapbora)
(bkz: alex de bora)