bugün

bizim eren elmalı ve kaan ayhan ın luxemburg 1.5 gol üstüne sağlam iddia oynadıkları düşünülen maçtır. yediğimiz ilk 2 gol nedir lan öyle yemin ederim başka ülkede olsa şike soruşturması açılırdı.. ilk golde eren kardeşimiz kaleciyi gördüğü halde kendi kalecisinin üstünden topu aşırtıp rakip takım oyuncusuna bomboş kaleye gol attırdı. ikinci golde kaan ayhan çok rahat uzaklaştırabileceği topu ısrarla rakibe verdi 2.golü yedik.

(#45884941) gibson bey diyeceksiniz oğlum. örnek maç verirken "saçma sapan takımlarla içeride 3-3 berabere kalıyoruz" yazmıştım kast ettiğim letonya maçı idi. dün akşam gene saçma sapan bir takım gene 3-3 lük skor.
Dünya devi luxemburg'u elimizden kaçırdığımız mac olmuştur.

Şu gurbetçi futbolcu fantezisini biraz azaltsak hoş olmaz mı?

2002 dünya kupası başarısında yıldıray baştürk dışında gurbetçi hatırlamıyorum.

Kenan karamanmış, kaan ayhanmış, enes ünalmış, halil dervişoğluymuş vs.. vs.. alayı boş amk...
lüxemburg dan 3 tane yemek gerçekten başarıdır. adamların son 5 senede 3 gol attığı takımlar madagaskar, san marino falan. nüfusu kadıköy ün 5 te 1 i olan bir yerden bahsediyoruz. hatta şimdi tv lerde "aslında o kadar güçsüz takım değil" gibi güzellemeler yapılıyor.

bu arada bizim attığımız 3 golün 1 i penaltı, biri de adamların kendi kalesine attığı gol.

bakın bir örnek verelim. izlanda dediğiniz 300.000 nüfuslu ülke takımı şu an bizden çok daha iyi seviyede ve bizi tarumar ederler. keza etmişlikleri de vardır. lakin biz 98 de falan sergenli abdullahlı kadroyla bunlara 5 atıyorduk zorlanmadan. imllet kendini geliştirirken bizim yerinde saymamıza güzel örnektir bu. böyle gidersek bu lüxemburg falan 10 seneye bizi 3 ler.
maçtan önce 5 den aşağı skorları kabul etmediğimi söylüyordum, maçtan sonra sağ olsunlar hamsi lobisi sayesinde taşak oğlanı olmama vesile olmuş maçtır.

ben böyle bir kepazelik pek yaşamadım hayatımda.

dün akşamdan beri dalga konusu oldum, ağlayarak sözlüğe yazıyorum şu anda...
Lüxemburg gibi bir ülkeye rağmen 3-3 berabere kaldık. Bence bu beraberlik değil mağlubiyet. Tebrikler milli takım böyle devam...
Sorun Sistemde zaten
lüksemburgla da berabere kalıyorsak vay halimize amk.