1. 1.
    22 eylül 2016 tarihinde(bu gün) yaşanmış rezalettir.

arada yaptığım gibi kahve dünyasına gidip sigara kahve keyfi yapacaktım, hasta olduğum için biraz bitkindim tabi güzel bir masaya oturdum bir baktım şişko, çirkin, baş örtülü bi karı koşa koşa geliyor masama.

geldi salak salak sırıtıyor, hasta olduğumu görüyor gördüğü halde salak salak sırıtıyor ''sıpororışonoz boyfondi'' dedi cırtlak sesiyle.
    neyse hasta hasta elin baş örtülüsü ile uğraşılmaz dedim, baş örtülüyü görmemiş gibi yapıp garson çocuklardan birini çağırdım kolombiya kahvesi istedim.

kahvemi beklerken birden bi üşüme geldi hapşırdım, o baş örtülü de bana baktı, yine görmezden geldim onu telefonla ilgilendim.
    2 dakika sonra dandun yine 58 numara ayakları ile yeri titreten bir kazmanın sesini duydum, tabiki yine o dombili geldi.

şal falan getirmiş ''boyfondi hastosonoz golobo'' diye peçete de getirmiş, ben iyice sinirlendim haklı olarak.
    ''benim hastalığım senimi gerdi, garsonsan garsonluğunu bil'' dedim yolladım baş örtülü dombiliyi masamdan.

tam kahveyi getirecek ben gördüm bunu, ona baktığımı görünce garson arkadaşını çağırdı kulağına bir şeyler söyleyip kahveyi ona verdi, diğer garson getirdi, benim iyice tepem attı, gel buraya dedim dombiliye, hemen koşa koşa geldi.
    aferim şimdi siktir git dedim, üzülüp geri gitti, şaka lan şaka gel buraya dedim yine sevindi salak.
    niye sen getirmedin kahveyi dedim ''beni sevmediniz galiba,getirmemi istemezsiniz diye şey ettim'' diye bir şeyler geveledi ağızında.

senin işin bu değilmi diye sordum cevap veremedi tabi, git müdürünü çağır bana dedim, müdürü iyi bir adama benziyordu hemen geldi sağolsun.

anlattım bütün terbiyesizliklerini, ben çağırmadan spariş almaya çalışıyor, verdiğim sparişi getirmiyor arkadaşını gönderiyor diye anlattım müdürü bir güzel azarladı bunu, ''ama öyle olmadı şey'' derken müdürü hemen çıkışını ver ayrılıyorsun demezmi.

şişko ağlıyor, zaten çirkindi ağlayınca daha da çirkin olmuş, yok annem hasta yok ilaç parası lazım diye bir şeyler söylüyor, tabi yermi anadolu çocuğu? yemez, birde utanmadan yalan söylüyor diye bende laf soktum arada.
    önlüğünü, yaka kartını falan verip siktirdi gitti, bu devirde baş örtülü çalışanmı kaldı? hem baş örtülü hemde saygısız, eleman seçerken bu kadar dikkatsiz oldukları için şikayet kutusuna da yazdım yazımı.

bir kahve zevkimiz var onu da zehir ettiler.
    4 -33 ... gold tab gibson
  2. 1.
    O değil de yarısına kadar rezalet çıkacak diye okudum lan, aşağı inip nicke bakmak sonradan aklıma geldi.
    8 ... t bag
  3. 2.
    serin hikaye kardeşim.
    1 -1 ... low disk space
  4. 3.
    Rezalet gibi rezalettir. şu sıralar maalesef elit mekanlarda türbanlı çalışan sayısı epey arttı.
    1 -3 ... anarsistgenc
  5. 4.
    daha 11. nesilim. buraya sırf iyi bilgi paylaşılıyor güzel espriler falan var diye geldim. troller her zaman oldu. ekşide de incide de olduğu gibi. fakat ne bilim abi ne kalitesini bıraktınız sözlüğün ne de ciddiyetini ne naifliğini. önceden sol frame de bu kadar boş beleş saçma sapan başlıklar açılmazdı. ya gerizekalıları yazar yapmakta çok acele ediyor bu sözlük ya da yazarlar gerizekalılığı moda ediniyorlar.
    6 ... slyhuman
  6. 5.
    trollük zeka işidir.aptal biri yapınca çekilmiyor.
    4 ... degerli musteri
  7. 6.
    asıl rezalet böyle bir şeyin burada olması.

zeki trollerin arada sırada yazması iyi de

ne kadar kabız varsa ortalıkta dana gibi koşuşturması

o fena.
    3 ... pilihozlu haci baron bey
  8. 7.
    Eksi kasmak için yazılmıştır umarım. Umarım gerçek değildir, umarım bu kadar lüzumsuz hareket etmiyorsunuzdur.
    1 ... madhlasz
  9. 8.
    senin adına utandım kardeşim.
    1 ... asosyalteneke