1. ?.
  çok sayıda yaralının olduğu söylenen saldırı.
  he kardeş he, terör gündemi belirlemesin, birkaç asker şehit olmuş kimin umurunda değil mi?*
  http://gundem.milliyet.co....2012/1600581/default.htm
  4 -3 ... kurt baltasi
 2. ?.
  başbakan terörle ilgili bir iki cümle ediyor, sonra gidiyor yarım saat chp'ye sarıyor. yok oslo'da görüşmek, chp'nin sosyalist enternasyonel'de imzaladığı belgeleri kapatmazmış. biz yanlış yapıyoruz ama onlar daha yanlış yapıyor diyenler yüzünden olan saldırıdır. siyaset bir şey yapma siyaseti yerine çamur at izi kalsın siyaseti olduğu için ortaya çıkan saldırıdır.
  insanlara ve askerlere değer verilsin istiyoruz, siyaset ağızlarda sakız olan hakaret sözlerinden ibaret olmasın istiyoruz.
  2 -1 ... calcmatik
 3. ?.
  kendi menfaatini milletinkilerden önde tutanlar olduğu sürece bu ülkede maalesef bu haberler devam edecek. Allah yardım etsin mehmetçiğimize.
  2 -1 ... deniz alfabesi
 4. ?.
  (bkz: elimiz kolumuz bağlı) hükumet sağ olsun.
  3 ... kurtcebe noyan
 5. 16777215.
  son 30 yıldır terör ile yapılan en büyük çatışmadır. hatta şuanda bülent arınç elinde bazukası ile olay yerine intikal etti bile!
  1 -2 ... koministimam
 6. 0.
  malesef siyasilerin beceriksizliği yüzünden askerimiz ölmekte. ortada bir siyaset izledikleri sürece bu durum değişmeyecek. ya devlet büyükleri çıkıp analarını sikecez diyecekler bunu diyemiyorlarsa, o zaman adamların istediklerini yapacaksın. özerk bölgemi istiyorlar olsun zaten orası ayrı bi dünya olmuş hakkari de bir tane vatandaş göstersinler türkiye ye bağlı kalmak istiyorum diyen çıkaramazlar. ırkçılık yapmıyayım müslümanlık bunu gerektirir diyorum fakat sabır taşı olsa çatlar. halk ayaklanması 1 kürtün öldürülmesine bakar sayın büyükler ona göre adam olun adımınızı atın. halka bırakmayın durum git gide kötüleşmeye başladı. kış geliyor nasılsa bu seneyide atlarız diye düşünmeyin akacak 1 damla kanla boğulursunuz. türk'ün damarlarındaki asil kanı kimse unutmasın. susuyorsak bi sebebi var!
  2 ... zile basip kacan cocuk
 7. 1.
  cocuklarimiz her gece kurulan can pazarlarinda yiterken bu durumun musebbibi ankaradakiler kadar duyarsiz kafir olabilmek icin nasil kani bozuk allahtan korkmaz olunabilir hafzalam almiyor alamiyor.allah iki cihanda huzur nasip etmesin bunlara.
  2 ... vigilante8
 8. 2.
  kurumları özelleştirmeye devam
  ana kuzularını şehit vermeye devam
  tüm muhalefet fikirleri susturmaya devam
  suçsuz insanların hayatlarını karartmaya devam
  hiç bir boktan anlamayan yandaşları tepelerde gezdirmeye devam

  durmak yok, yola devam.
  4 -1 ... cadiaysegul
 9. 3.
  artık anlık olarak sıradan bir haber gibi takip ediyoruz bu baskınları, bir askerin maalesef şehit olduğu çatışmadır.

  http://www.ensonhaber.com...-4-yarali-2012-09-22.html
  3 -2 ... sinirlenmicem
 10. 4.
  hainler tarafından eş zamanlı olarak 2 ayrı karakola yapışmış olan saldırıdır. maalesef bir askerimiz şehit olmuştur. çok sayıda yaralı askerimiz vardır.
  1 ... petrauskas