1. ?.
    (bkz: 00 00 da deprem olacak)

ben demiştim size kankalar.
    ... melisa kalp
  2. ?.
    deprem olsa da olmasa da değerlenmesi muhtemel başlıktır. reserved alınması gereklidir.
    ... 7nbitirdin
  3. ?.
    siren sesleri geliyor dediler inanmadık, al deprem oldu işte...
    not: eğer deprem olmazsa da bırakacağım bu entry yi. yani neymiş, bir daha sazana gelmiyormuşuz...
    dipnot: bir de illuminati sayacı vak'ası vardı, onu da hatırlatırım ilgili kişilere.
    ... lightforever
  4. 1.
    depremle parselledim diye dalga geçebilenlerin açtığı hede. korkan var, depremden psikolojisi bozulan var. böyle mi yapılır?
    4 ... calcmatik
  5. 2.
    balkonda sigaramı yakıp bekleyeceğim, olmassa görüşücez*
    ... hufflepuff
  6. 3.
    insan az biraz düşünür. şu sözlüğe, yurt dışından girenler de var. ve bu girenler içinde istanbul'da akrabaları olan var. belki bu girenler içinde kalp, tansiyon gibi hastalıkları olanlar var. adam her şeyden habersiz açsa şurayı görse ne hale geleceğini düşünebiliyor musunuz?

iq düşüklüğünü anlarım da, izansızlık nasıl bu kadar çabuk yayılan bir hastalık oldu ben anlamıyorum ki?
    3 ... yusuf st all in
  7. 4.
    olma olasılığı olan deprem*.
    (bkz: reserved)
    ... bossman
  8. 5.
    olmazsa atarım kendimi balkondan lan risk budur. olursa da zaten gerek kalmaz.
    ... blackeagle57
  9. 6.
    Marmara depreminden canı yanmis kişilerin burada olabileceğini dusunmeden ortaya atılan söylemdir. Makara ise komik değil, ciddi ise kesin değil. Yapılmamalı.
    2 -1 ... sidelyatusem
  10. 7.
    panik atak hastası yazarlar var aramızda onları unutmayalım. az daha balkondan aşşağa atlıyodum amk. entry okumasam bok yoluna gidiyodum yapmayın böyle şeyler.
    3 ... zile basip kacan cocuk