1. ?.
  dsmart ta macini sunan eleman da yayin haki bizimdir, bizden baska yayinlayan kurulusa dava acacagiz diye bagirmasina sebep olan olay.
  ... fewzi1907
 2. ?.
  anlamsız krizdir. tnt de dsmart da doğan yayın grubundadırlar zira.
  -1 ... spitneybears
 3. ?.
  mevzu bahis olan dijital platform'un tnt olmaması dolayısı ile yanlış yorumlanan konu başlığıdır.
  -1 ... lucifer666tr
 4. ?.
  para kazanmak için her türlü şerefsizliğin yapıldığını anlatan krizdir.

  (bkz: allah belanı versin)
  1 ... themanwhowatchlost
 5. ?.
  1) dsmart - digiturk krizidir.
  2) maç bükreş - fenerbahçe şeklinde deplasmandadır.
  3) tnt dışarıdaki maçları vermekte, bilgisi yanlıştır zira; 2009-2010 europa ligi 2. hafta galatasaray maçını tnt vermişti ve maç ali samiyendeydi.
  -1 ... notrinova
 6. ?.
  türk futbolunu rant sahası olarak görenlerin yarattığı kriz. futbolumuz bu yüzden geri. sen destek amacında olmayıp rant sağlama amacında olursan böyle şeyler olur ve insanların seyir zevkine sıçılır. allah sizi bildiği gibi yapsın.
  1 ... grb 050904
 7. ?.
  ahmet necdet sezer'in anayasa kitabını atması soncununda başlamamıştır.
  4 -1 ... aristo socrates ve smile yk
 8. ?.
  gün içinde tnt kanalı kendi web sayfası üzerinden digiturk 54. kanaldan diye insanlara reklamını da yapıyor.

  maç akşamına geliyoruz eşek gibi bir logo ekranda , sürekli bir kapışma atışma ortamı maç neremize gitti anlamadık.

  verecekseniz adam gibi verin şu maçları sayın doğan yayın.
  ... arjantin
 9. ?.
  tek güldüğüm olay, böyle bir durumda bile d-smart'ın haksız gösterilmek için çabalanması.

  yahu arkadaş, tamam doğan holdingi falan sevmiyorsunuz, kapitalizm, tü kaka falan filan. ama artık hakkını yemeyin. vergi cezası dendi "beter olsun ibneler bla bla bla" diye atladınız, iktidarın doğan holdingi yoketme planına.

  şimdi digiturk, telif hakkına sahip olmamasına karşın tnt üzerinden uefa maçlarını yayınlıyor ve yine suçlu olan d-smart oluyor. ayıptır sizin bu yaptığınız. öyle ya da böyle, rant ya da değil farketmez. bu yayın hakkı d-smart'ındır ve telife sahip olan onlardır.
  2 -2 ... what dreams never come
 10. 1.
  tnt kanalındaki yayının ara ara siyah ekrana bürünüp, yaşlı nenelere, dedelere tonlarca küfür edilmesini sağlayan patavatsız bir yanlış anlaşılmadır.

  "posta" doğan grubuna bağlı bir gazetedir ve gazetenin spor sayfasında bu maçın nereden yayınlanacağı reklamı yapılmıştır. bu itibarla tnt ve d-smart arasında olan bir anlaşmazlık olmadığı buradan da anlaşılacağı üzere mevcut değildir. ancak bu sorun yüzünden ekranın altında d-smart logosu ve devamlı kayan bir yazı ile spikerin devamlı bu sorunu dile getirmesi önemle cehennemin ne ile ısındığı hususundaki merakımı arttırmış ve "acaba hangi kanalda yayınlanıyor" cümlesi ile zaping yapmamı sağlamıştır. neticesinde adam maçı mı yoksa yayıncı kuruluş sorunlarını mı dile getireceği hakkında bir karara varamadığından "ikinci yarı sekiz dakika başka bir platformda şuan elli üçüncüdeyiz dava açacağız gol yok" gibi saçmalamalar huzurumuza sunulmuştur. esefle kınıyoruz.
  ... isa askina bi pizza parasi