1. 1.
  insanı derin sorunlara gark eden durum.

  saat 23 gibi sürekli bira aldığım kuru metin'in yolunu tuttum. içeri girip isteğimi belirttikten sonra yılların metin agası öyle bir triplere girdi ki anlatamam.

  sessizce konuşmaya, etrafı süzmeye başladı. usulca kaç tane istediğimi sordu dışarı gönderdi beni. bi süre sonra 2 kara poşetle dışarı çıktı. pasajın sonuna bıraktı. parayı verdim yine beklemeye başladım. tekrar geldi. sessizce arkadan çıkmamı söyledi.

  2 poşet bira mı aldım, 1 çanta horoyin mi aldım anlamadan evin yolunu tuttum.

  not: 22 den sonra bira sattığı görülen büfe, tekellere 20 bin lira para cezası kesiliyor.
  2 ... john lennon reyiz
 2. 2.
  tekelcilerin tribi yüzünden çekilmez olan durum. 3 gün önce gittim bizim tekele, ne istiyorsun dedi, 35lik vodka dedim, parayı ver dedi verdim, tamam parkta bekle beni dedi, olanlara bir anlam veremeden parkın yolunu tuttum. o sırada telefonum çaldı, arayan gizli numaraydı, genç arkandaki çöp kutusuna bak dedi, çöp kutusundan küçük şifreli bir çanta, üzerinde not; telefonunu açık tut. evin yolunu tuttum ve eve geldiğimde çantayı nasıl açacağımı düşünürken bir telefon daha, şifreyi gir ve çantayı aç.. o saatten sonra hayatımda ne gibi değişiklikler olacağını tahmin bile edemezdim. 35lik vodka mı alıyoruz kokain mi kaçırıyoruz amk.

  şaka maka harbiden satmayanlar var, olum neden açık bırakıyorsun o saate kadar dükkanı? kapa git yat uyu amk.
  2 ... inciser
 3. 3.
  yasa dışı suç işlemiş kadar ağır cezaları olan alışveriş.
  ... mechul yazar