1. .
  ercan öztürk adlı bir gencimizin başlattığı/başlatmak istediği, fikir olarak harikulade ve fakat bence (maalesef) yeterli destek ve katılımı asla görmeyecek olan bir eylem planı.
  bizi yöneten örümcek beyinlerin, bizim adımıza vermiş oldukları yüzlerce, binlerce karardan sadece biri olan ve gerçekten de çocuklarımızı düşündükleri için! uygulamaya koymak istedikleri, internet filtreleme adı altındaki keyfi özgürlük kısıtlama herekatını, adam akıllı protesto etmek ve aklı başında bir vatandaş olarak tepkisini göstermek isteyen herkesin mutlak suretle katılması gereken eylem.

  ama tabii bu tanım sadece. tanımı bu yani.. yoksa bu eyleme ne kimse katılır, ne destek verir amk. ilahi ercan, sen tut; birçoğu yedi gün yirmi dört saat internete (sözlüğe, feysbuka, tivitıra, formspringe, msne, mynete, çete çüte, carta curta) bağımlı olarak, adeta nefessiz takip eden insanlara internetinizi kapatın de.. hahaha olacak iş mi amk ya.. la olum bak yine söylüyorum, bu millet her şeye müstahaktır! zira, her millet layık olduğu şekilde yönetilir!

  al hadi bu da linki; http://www.youtube.com/watch?v=TI2toSgxHgg+

  buraya da yazıyorum; bu eyleme destek vermek yahut eylem hakkında fikir alış verişi, beyin fırtınası neyin yapmak şöyle dursun, videodaki gencin saçlarıyla, dişleriyle, konuşmasıyla vs.. alakalı geyik yapmazsa bu toplum, ben de hiçbir sik bilmiyorum.

  edit: bu da feysbuk grubuymuş; http://www.facebook.com/?...t.php?eid=190588947660540

  olum ercan, mantık hatası var lan;

  -abi feyste grubu neden beğenmiyorsun? neden arkadaşlarına önermiyorsun, neden girip takip etmiyosun, neden sözlükte yazmıyorsun?
  +e interneti kapattık ya ibne!
  1 ... saipsiz