1. 1.
  Kesinleşmiş maçtır. Kalbimiz deontay wilderla birlikte.
  ... tyson fury
 2. 2.
  ilk maçı berabere biten karşılaşmanın ikincisi. kazananı merak ediyorum.
  1 ... devilmaycaree
 3. 3.
  kağıt üzerinde maç berabere bitti gözükse de, cümle alem biliyor ki ilk maçı wilder aldı. Rövanş da çok zevkli geçer ve kazanan yine wilder olur.
  1 ... kafir cin
 4. 4.
  23 aralık pazar sabahı d max kanalından canlı yayınlanacak 2020'nin en önemli ağır sıklet boks maçlarından biri. ilk maçın hakemlerin kararı ile berabere bitmesi ikinci maçı daha da heyecanlı kılıyor.
  ... serbestadam
 5. 5.
  Şimdi izleyebildim ki bunun adı dayak atmaktır, dövmektir. Tyson fury'nin kariyerinin en iyi maçıydı hattâ.

  wilder'ın 3.rauntta kulağı patlamasa da yine technical knock out ile kaybederdi bir yerde. Fury inanılmaz hazırlanmış, müthiş kararlılıkla wilder'ın üzerine gidip dinlene dinlene dövdü valla. Son 10-15 yılın en büyük 5 maçından biriydi bu maç ve bu kadar büyük şampiyonların maçında kemer sâhibinin ilk defâ bu kadar ezildiğini ve neredeyse ringten kaçacak hâle düştüğünü gördüm. Hakem 7.rauntta ''wilder hadi koşarak hastâneye git'' diyerek ölümden kurtardı onu resmen.

  Bu maçın rövanşı falan olmaz artık. wilder'ın rütbeleri sökülmüş ve sınıfı düşmüştür. Artık 4 kemerin de birleşme vakti geldi. Diğer 3 kemerin sâhibi korkaklar kralı anthony joshua kaçmayı bırakırsa tyson fury'nin karşısına çıkar ve kemerler nihâyet birleşir. Ama bence kaçmayı sürdürecek çünkü bu fury aj'nın da içinden geçer.

  wilder'ın yediği dayağı izlemek isteyenler https://youtu.be/paJahpsDf0Y
  ... macho man