1. 1.
  saat 19:00'da ali sami yen stadı'nda başlayacak olan 21. hafta tsl maçı.
  ... minik mavi balina
 2. 2.
  fenerbahçe'nin * ve trabzonspor'un * yenildiği haftada, altin degerinde uc puan kazanmak adına, galatasaray'ın mutlak galibiyet parolası ile çıkması gereken maç.
  1 -2 ... minik mavi balina
 3. 3.
  artık içimizde ne var ne yoksa kocaelispor'a bırakacağımız maçtır. kocaeli ile ilgisi yok. yalnızca ligde buna hasretiz o yüzden.
  3 -1 ... alone with everybody
 4. 4.
  galatasaray bu maçı kaybettiği takdirde, bu sene şampiyon olamaz. hafta içi oynanacak avrupa maçından dolayı, hiç bir futbolcumuzun sakatlanmamasını istediğim karşılaşma.
  1 -1 ... infected mushroom
 5. 5.
  sanıldığından çok daha zor geçeceğini tahmin ettiğim maç. nitekim sezonun ilk yarısında ali sami yen de oynanan hacettepe maçı için de benzer şeyler söylenmiş fakat oldukça sıkıntılı geçen bir maç olmuştu.
  -2 ... tutunellerimden
 6. 6.
  geçen sezon ali sami yen'de oynadığımız kasımpaşa maçına benzemesinden korktuğum maçtır kendileri. o zaman da "acaba 10 tane atar mıyız babuş?" tadındaki muhabbetler erhan'ın frikik golüyle bir tarafımızda patlamıştı. zaten böylesine puan kayıplarının yaşandığı bir haftada kocaelispor'u evimizde yenemezsek "şampiyonluk" kelimesini bir daha utanmadan ağzımıza almayalım...
  5 ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  Büyük bir ihtimalle Galatasaray kolay kazanacaktır.
  2 -4 ... heathcliff
 8. 8.
  karışık bir maçtır.
  galatasaray açısından bakıyoruz: rakipleri trabzon ve fenerbahçe yenildi; kaçırılmayacak bir fırsat.
  kocaelispor açısında bakıyoruz: düşme potasında çekiştikleri ankaragücü, konyaspor haftayı üç puanla kapadılar.
  ama yine de galatasarayın yönlendireceği bir maç olacak gibi.
  3-1 gibi geliyor bana.
  1 ... saat kulesi
 9. 9.
  sonucu galatasaray' ın elinde olan maç. eğer kocaelispor bu maçtan puan alırsa, galatasaray' ın yapacağı bireysel hatalarla puan alır, iyi oynayacağı için değil. çift forvetle oynayıp savunmayı ileride kuracak galatasaray, ilk yarıda iki farka çıkarsa bu maçı kazanmayı garantiler.
  -1 ... legend of the stranger
 10. 10.
  bordeaux macı oncesi moral acisindan onem tasıyan tsl karsilasmasi.rakipler puan kaybına ugradı bu mac cıkısı getirmeli.*
  ... chewezingeer