1. ?.
  türkiye'de kullanılan internettir. birazcık klasik olacak ama, malesef japonlar, 100 mbit interneti bedavaya ve kesintisiz bir şekilde kullanırken, biz halen ttnet'e bir ton para ödeyip, malesef sağlıklı bir hizmet alamamaktayız. sonra bana kimse, türk bilim adamları var falan demesin. sizin bilim ve uzay çağı anlayışınız buysa, ben kıçımı suyla değil kolayla yıkamak istiyorum.
  4 ... alan shearer
 2. ?.
  evet türkiyede gerçekleşen durumdur. 8 mbit miş oymuş buymuş hepsi hikaye bu altyapı düzelmedikçe hiç bir şey olmaz türkiyedeki internetten.
  2 ... meftuni
 3. ?.
  20 sene önce döşenmiş kalitesiz bakır kabloları* değiştirmeden adsl2, 8mbit, ultra mega gibi söylemlerle yurdum vatandaşına bir ton paraya kaktırılan ve doğal olarak kopmaya mahkum edilen internettir.
  2 ... bienvenido
 4. 1.
  (bkz: ttnet)
  1 ... alan shearer
 5. 2.
  11. yüzyılda bulundu ya bu internet, şimdiye dek olağanüstü bir evrimle görevine devam etmeliydi. daha dün ülkemize gelmiş ve normal olarak alt yapı sorunu yaşayan birçok yerde bağlantının çeşitli sebeplerden dolayı kopması çok da utanılası bir durum olmamalı. teknolojiyi üretememekten utanalım; ama onu kullanmaktan başka bir halta yaramamanın sebebi olan problemler, tüketici modunda yaşamayı hayat prensibi edinmiş ülkeler için yüz kızartıcı bir suç değildir.

  -ulan bu yüzyılda da internet bağlantısı kopar mı beee??
  +abi modemi kapatmışsın.
  -olsun, yine de kaçıncı yüzyıldayız olum biz!!
  3 ... kecaspy