bugün

valla fiyatı bir kenara dursun, gördüğümde bir ooyhhş çekmeme sebeb olan trençkottur. tasarımı gayet güzel. fakat o kadar para etmesi için kurşun geçirmez olması gerekiyor.
--spoiler--
timsah derisinden değil de kaplumbağa kabuğundan yapılsaydı almayı düşünebileceğim ceketimsi. buna bir daire parası verdikten sonra, bari evim sırtımda diye kendimi avutabilirdim.
--spoiler--
adiliktir. şerefsizliktir. derisi için hayvanı öldürüp, sonra bunu bazı o... çocuklarına bazı insanların ömrü hayatında bir araya getiremeyeceği paralara satmaktır.
insanlık ve vicdan adına umutları eksi 2 daha düşüren hareket.
yaklaşık 150 afrikalı yı bir sene geçindirecek kadar paraya bir giysi satmaktır.
215 bin lira mı? 215 bin liraya timsah fabrikası kurarım ben pezevenk!
satmak mesele değil almak mesele. Yoksa sende 96 model şahin arabanı 2 trilyona satarsın ama alıcı cıkarmı orası meçhul.
mantıklı olandır. 215 liraya satıldığı takdirde böyle bi ceket çok satacaktır. tasarım şahsen benim hoşuma gitti. ve timsah soyunun tükenmesini istemeyiz değil mi?
bu zımbırtı sayesinde istediğiniz zaman timsaha dönüşebiliyorsunuz.
insanların 800 ile 1000liraya bir ayı geçirdiği düşünüldükçe, içten içe nefret yükleyen bir ikiyüzlülük halidir.
fiyat çok uygun ama bana trençkot yakışmıyor.yakışacağını bilsem kaçırmam.
enayi aramaktır. var demek ki üretiliyor. herkesin hayatına kimse karışamaz. o şu şekil geyinir bu şu şekil geyinir. şu şekil geyinir.
güncel Önemli Başlıklar