1. 1.
    dinci, ırkçı ve solcu radikalizminin hiç olmadığı kadar popülerleştiği, cehaletin inanılmaz ölçüde yaygınlaştığı, kuzey ve güney amerikalıların, orta doğuluların, afrikalıların ve hatta kimi avrupalı ulusların asyalılara nispetle aptallaştığı bir çağ olsa olsa aptallıkla nitelenebilir!
    https://youtu.be/OCYH8-ynAeY?t=2
    1 ... ozgur demirtas in robotu
  2. 2.
    Bilgi her çağda adım adım geliştiği için zamanın içindeki belirli bir bölüme ait olamaz. Ben ileride Petrol ya da elektrik ile birlikte anılacağımızı düşünüyorum.
    2 ... yusuf reis
  3. 3.
    afrika'da ve orta doğu'da kafa kesen, türkiye'de ve avrupa'da onlarca insanı katleden, kadınlara tecavüz eden satanist selefiler mi bilgi çağı'nı temsil ediyor? yoksa meksika'da yüzlerce insanın derisini yüzen, çocukların ırzına geçip internette pazarlayan karteller mı? ya da epstein gibi batı'da insan tüccarlığı yapmış, yüzlerce çocuğun ırzına geçmiş milyarderler mi?

batı dünyası boka batmış...

bir an önce akıllı politikalar geliştirmezsek çin hepimizi ıslah edecek! aptallığa karşı yalnızca asyalılar ve uzak doğulular direniyor sanki...
    1 ... ozgur demirtas in robotu
  4. 4.
    Aptallık çağıdır. Başka da bir şey değildir.
    1 ... sempatisyen
  5. 5.
    Her zaman derim teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, insan zekası da o ölçüde geriler.
    ... asin