bugün

evlenilecek erkektir.
türkiye şartlarında, erken evlenmemiş ise sık rastlanılan erkek türüdür. zira bir kızla beraber olmak için yalakalık yapmayacak kadar gururlu olabilir veya çekingendir. keraneye gitmeyi prensipte reddeden erkektir. biyolojik açıdan sakıncalı ancak toplumsal açıdan doğrululunun tartışılmadığı olayın mensubu erkektir. zira türk toplumunda erkek kesinlikte bekaretinin orospuda bozmalı, kızın eline ise el değmemiş olmalıdır.
müslüman ve henüz evlenmemiş dinine bağlı günah işlemeyen erkektir.
(bkz: #6358918)
"karım bakire olsun ama ben herkesle sevişeyim" ilkesiyle hareket eden erkekten daha dürüst ve daha temizdir. evlenilesidir. tabii, 21 yaşına gelip de sevişmeye karar vermediyse. bu kadar bekledin evlenene kadar da bekleyiver.
kimine göre dindar,kimine göre azgın,kimine göre çekingen erkektir. fakat bana göre adam gibi adamdır.
kendini özeline saklar. dini değerlerine önem verir bundan dolayı kızlarla arasına cinsellik konusunda mesafe koyar.
istese koleksiyon yapacağını bilir. fakat öldükten sonra o koleksiyonun ona nelere sebep olacağına bildiği için vazgeçer. 21 yılın patması olayıda olmaz. çünkü rüya vardır.
Sözlüklerde dolaşan herkesin sikici olduğunu gösteren erkektir. Ulan sanki rusya'da, ingiltere'de falan yaşıyoruz da bu erkek garipseniyor. Manyak mısınız olum? Garipseyenlerin de yüzde 90ının siklerini nasıl kullanacaklarını bildiklerinden felaket şüpheliyim.

Dini konuda "kendini eşine saklayan erkek" diyenlerin de yüzde 80 i tembellikten veya kendine güvensizlikten karı peşinde koşmayan haliyle bu yaşa kadar şu işi yapamadım demeyip ortaya çıkan yan faydayı günah işlemedim, kendimi eşime saklıyorum ayağına yatmaları da felaket eğlendiriyor.

Olum kimi kandırıyorsunuz?

şurada milli olmamış hangi biriniz beğeneceğiniz eli yüzü düzgün kızı bırakın yolda görseniz dikkatinizi çekmeyecek kız uğraştırmadan verse işinizi halletmezsiniz?

Erkeklerde nefisi kontrol etme olayı pek olmaz. erkeklerde Nefsi azdıracak pozisyonlara gelememe olayı olur tembellikten veya kendine güvensizlikten, çekingenlikten veya çevrenin olmamasından dolayı. Yoksa nefis azdı mı uygun koşullarda birçoğunuzun dindarlığı boş laftan başka bir şey olmaz.

not: çok dindarım istesem kolleksiyon yaparım, binlerce hatunu verecek kıvama getirdim ama ben bişe yapmadım. Hem bana rüyamda angelina jolieyle birlikte olma fırsatı tanınıyor ben napim ayşeyi, fatmayı di mi?
istese alayını ipe dizebilecek potansiyele sahip olmasına rağmen inandığı değerler uğruna kendini ona buna satmayan erkektir.
elinden tutup genel eve götürülmesi gerekekn erkektir.
bunu bir eksiklik olarak gören yorumlara karşılık olarak ALLAH'ın en büyük günahlardan biri olarak kabul ettiği zinayı yapmamış olan, aklı başında biridir.
elizabeth'e yürekten bağlanmıştır, ete kemiğe bürünmüş halini bulmadan tatmak istemez o deneyimi.
seven erkektir, sevdiği onunla sevişmeye yanaşmıyorsa bekleyecektir.
Üniversiteye yeni gitmeye hazır erkektir. Gidince coşacağı kesindir.
aileden gelen bir tür terbiyedir aslında ayrıca o yaşa kadar böyle bir ilişkiye girmemiş olması da çok büyük eksiklik değildir.Ayrıca bu erkek abaza olsa pek ala biraz para bulup geneleve de gidebilir.diğer bir nedense evleneceği kızın bakire olmasini istedigi icin kendisinin de bakir olmasi gerektigini düşünüyor olabilir.
okumamış erkektir. lise olsun, üniversite olsun kızlar kadınlığa adım atarken bu erkek nasıl olmuş da bakir kalmış hayret edilecek durumdur. veya bu erkek değil oğlandır, gay'dir.
(bkz: 25 yaşında cinsel deneyimi olmayan erkek) * *
Butun cinsel deneyimlerini sarhosken yasayip hatirlamayan erkekte olabilir.
Askerde yere sabunu bilerek düşüren şahıs.
bir şey kaybetmemiş, aksine çok şey kazanmıştır.
21 yaşında kadar hiç bir kadınla birlikte olamayacak kadar pasifse, 21 yaşından sonra da kendisinden çok fazla bir şey beklenmez.
asıl mesele 21 yaşında cinsel deneyimin olmaması değildir. nedir mesele?

21 yaşında hala cinsel münasebetlere vuku bulacak ortamın olmamasıdır. misal üniversitedesin. haliyle en mal üniversitede bile ortam fena değildir. girer çıkarsın, kız arkadaşların olur filan. yakınlaşırsın da 21 yaşına kadar gol atamamışsındır. sorun edilecek bir şey değildir kanımca. lakin o yaşına kadar bu tür münasebetlere girecek ortamın olmamışsa da bir şekilde cinsel deneyim yaşadıysan daha acınası durumdasın. denk getirmişsin ama abazan olarak kalacaksın yeğen.

sözün özü her şeye mutlak bir varlık veya yoklukla bakmamak lazım. işin derinine inmek lazım yeğen.
18. yaş gününü keranede geçiren erkek kadar enteresan değildir.
(bkz: abaza)
henüz evlenmemiş müslüman erkektir.
cinsel ilişkiyi et olarak nitelendiren gafil insan söylemidir. et asıl senin beyin diye taşıdığın şeydir.