1. 1.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2182598/+

Müge Anlı'nın bugünkü programında izleyenleri hayrete düşüren bir olay yaşandı. 60 yaşındaki ortaokul öğretmeniyle kaçarak nikah kıyan 21 yaşında Kübra isimli genç kadının ailesi kızlarını bulmak için yardım istedi.

https://haberglobal.com.t...-ogretmenine-kacti-130351
    4 -3 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    iyi yapmış. Öğretmenlere saygıda kusur edilmemeli.
    5 -5 ... hristiyanismail
  3. 3.
    Olayın derinliğini bilmesem de.

Olaya olayın işlenişinde bir suç unsuru yok gözü ile bakar isek. (Derinlemesine incelendiğinde daha net çıkar böyle şeylerde suç var mı yok mu.)

21 yaşında olduğu için evlenmelerinde bir sorun yok aslında. Yani aile polise gitse polis kızınız reşit diyip yollamak zorunda.

Ki müge anlıya çıkarak ve müge anlı nın da buna izin vermesi ile kişilerin özel hayatlarına bir tecavüz söz konusu.

Ki haberin devamını okuyunca bir derinlik de göremiyorum.

Olay bu anlatıldığı kadar ise. Müge anlının göz zevki insanların özel hayatlarına tecavüz etme hakkı tanımaz. Bende rahatsız oldum fakat özel hayatın gizliliği kanununa tecavüz bu tür ön yargılarımdan daha çok rahatsız ediyor beni..
    4 -3 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Kiz baba sevgisi ve sefkatinden ne kadar mahrum kaldiysa gitmis dedesi yasinda birine kacmis. Kizlar boyledir, herkes kabul etmese de evlendikleri erkekte biraz da babalarini ararlar veya bulurlar.
    13 -4 ... petite venise
  5. 5.
    birisi yapsa saygı duyarsınız.
    4 ... t h e e r e c t o
  6. 6.
    Bu ne midesizliktir.
    ... californination
  7. 7.
    doğu bölgesinde yaşanan sıradan olaylardan biridir. gerçekten çok yazık..
    2 -2 ... frank lucas
  8. 8.
    Eger okulda degil de baska bir yerde tanışmış olsa bir derece biz karışamayız diyecegim de. Kız ortaokuldayken en fazla 13 yasında oluyor. O zamandan süregelen bir iliski durumu var olsa gerek bu resmen pedofili. Aileside hem aradaki yas farkından hem de ögretmenin pedofili olabileceginden dolayı kızlarına ulasmak istiyor sanırım.
    2 ... la loba
  9. 9.
    Belki ailesinin rezilliğinden kurtulmak için kaçmıştır.
    -2 ... wogtah
  10. 10.
    Öğretmen yine bir skandal boşuna demiyorum yetersizler. Püüüüü.

Rezil bir haberdir.
    -4 ... yesil yelekli mehmet aga