1. 1.
  genellikle annesinin sözünden çıkmayan yani birazcık anaç olan,merağını uygulamaya dökemeyecek kadar mülayim,etin ne olduğunu bilemeyen,bundan dolayı bastırılmış cinsel güdülerinin cezasını eline çektiren erkek.
  29 -113 ... faithfull casanova
 2. 2.
  dinine baglı zinayı günah saydıgı icin toplum tarafından mulayim ilan edilen genc delikanlı. vakur ve inanclı bir sekilde yoluna devam etmesi gereken insan. dinen insan sıfatına bir adım daha yakın * olan kişi.
  132 -36 ... boyle biri yok
 3. 3.
  hayat boyu abaza kalmasi mustehak erkektir. doga konunlarini ihlal etmistir. bir de bunlar cok abaza olur. ilk cinsel deneyimini esekle yasamasi mumkundur.
  15 -142 ... what is your problem 2
 4. 4.
  dinle, inançla çok ta alakası olmadığını düşündüğüm durumdur, zira kafaya koymuş bir kadının baştan çıkaramayacağı dini-bütün bir ergenlik çağı genci yoktur. lakin cidden karekterinden yada kendisine-karşı cinse olan saygısından dolayı olabilir. tabi kişi embesil de olabilir.
  19 -37 ... dunyayategetgecenadam
 5. 5.
  evlenmemiş olması muhtemeldir.
  27 -5 ... memolf
 6. 6.
  zina yapmamış erkektir. *
  65 -24 ... fatal
 7. 7.
  21 yaşına kadar cinsel ilişkiye girebilecek şartları oluşturamamış erkek modeli.
  18 -11 ... kizilmaske
 8. 8.
  2'ye ayrilir bunlar. birincisi temiz oldugu tartisilabilecek erkek tipi. söyleki biriyle beraber olma ihtimali gerek acemilikten gerekse bugüne kadar bakir kalmasina neden olan hususlardan dolayi dusuk oldugu icin dassahlarini orumcek agi baglamis, koku almis basini gitmis, vs. olabilir. ıkinci ihtimal ise gercekten kendini evlenecegi insana saklayan modeldir. dassahlari temiz ya da pis olabilir. yani bu ikinci tür birinci türü de birazcik kapsar. her iki tür de derin bir saygiyi hakeder. ama kendini koruyup kollayan ve gerçekten evleneceği kişiye saklayan daha bir kıymetlidir.(muhtemelen sağ elleri nasır tutmuştur)
  16 -4 ... geluta zado
 9. 9.
  1-ibnedir
  2-dini inancı nedeniyle kaçınmıştır
  3-abazanın önde gidenidir eli en yakın dostudur, taksimde karıya kıza el atan da budur zaten

  başka türlüsü imkansızdır di mi? ne de olsa hayvanın yarım level üstüdür erkek, cinselliği keşfettiği anda dünyada ne kadar dişi varsa döllemek ister, doga kanunudur bu cunku. erkek dedigin doga kanunlarıyla yönetildigi kadar erkektir zaten, cinselligi kadınların bakması istendigi gibi ozel ve duygusal bir eylem olarak gormesi ibnelik belirtleri gosterdigine delalettir. sonra zaten asik oldugunda cinselligi de biter bu erkegin (bkz: asik olan erkegin cinselliginin bitmesi), insan sevdigini siker mi ya, di mi ama...
  35 -37 ... dramtatatam
 10. 10.
  cinsel deneyime ihtiyacı olan erkektir.
  9 -6 ... armyy