bugün

alman hakemin; dostluk maçı dediniz, ya medeni olun, adam gibi oynayıp izleyin ya da siktirin gidin dediği maçtır.
dünyanın gelmiş geçmiş en düşmanca dostluk maçı.
maçın hakemi kotalıları hiç düşünmüyor. amın oğlu kota gidiyor lan çabuk başlat çabuk bitsin..
meşale anonsunu yanlış anlayan fenerliler görmekteyiz. halay çekiyorlar efenim. alamancılar arabesk rap e başladılar. birinin uyarması lazım. daha 35. dk.

edithinho: alman hakemle konuştum durumlar iyi fenevli kaydeşleyim. sakin olun timsah yürüşüne izin verecekmiş hakem.
bu maç zaytung haberlerine benzedi. "dostluk maçı, sahaya yabancı maddeler atıldığı için durduruldu."
oyananmayan maçtır. ne lan bu. bi izleyelim dedik 10 dakkadır bekliyoz idneleri.
http://www.ligtvmac.com/ izlenebilir...
hakem keserim topunuzu diyip sahayi terk etti.

(bkz: hakem troll beyler)

editasyon: hakem yoruldugu icin de durdurmus olabilir aslinda. nerden baksan 100 kilo var adam. kolay degil tabi.
hakem elini cebine götürmekten çıldırdı. hoca kendine gel. kolonya falan getirin.
alman hakemin tabiri caiz ise maçı .iktiği maç. ulan ne olmuş iki tane meşela attılarsa. *
hakemin yeni topunu alıp evine kaçan çocuk modeli gibi topu alıp,küsüp hakem odasına gittiği maç.
bu hakemse bizdekiler ne diye sorgulatan bir hakeme sahip maç.
'türk avrupada da olsa türktür ve stadyumda da evde de kahvede de maç izlemesini bilmez''in alamanya halidir. alaman hakemde şaşırmıştır, helal olsundur. maçı veren kuruluştaki spikerde 'biz alışığız böyle şeylere ne olacak canım devam edelim'cilik yaptı o da ayrı bir komedi...
hakem türkiyede senede iki tane gs-fb maçı yönetseydi tımarhanelik olurdu.
almancı da olsa türk türktür dedirten maç.
volkan ve arda'nın konuşma yaptığı maç.komediye bak lan.volkan'da gülüyor zaten.
bu dostluk maçını g.tünden uyduran zihniyeti z.kiim..
10 kişilik fener karşısında bile tokmaktan kaçamamış eziklerin hala anons muhabbeti ile tokmağın acısını çıkarmaya çalıştığı maç.
volkanın eline mikrofonun yakıştığını göstermiştir bu maç bize.

(bkz: buna konuş evladım)
2 galatasaraylı çarpışıyor ve faul diyor hakem. inanılmaz cidden...
hazırlık maçında bile hakem oyunu durdurup takım kaptanlarına anons yaptırmak zorunda kalıyorsa bu derbi bitmiştir. yazıklar olsun. izlemiyorum amk. bundan sonra bu iki takımın maçlarından futbol değil anca olay çıkar. galatasaray fenerbahçe maçları artık derbi değildir. zaten çoktandır boku çıkmıştı. bugün cenazesini kaldırdık. hadi size iyi seyirler.
arda koca kafasının iğrenç ses tonuyla tribünleri sakinleştirmeye çalıştığı maç. lan insanın yabancı madde atası yoksa da atar valla.
derbiden dostluk maçı olmaz denilendir.
dostluk maçı olsa da derbi derbidir..
her pozisyonda yerde debelenen arda nın son pozisyonda iyi rol kesemediği maç.
garibim thorsten kinhöfer'in, "oha lan dedikleri kadar varmış" der gibi izlediği, kafayı yiyip acayip kararlar verdiği, 35. dakikasından sonrasını izlemediğim, izlemeyeceğim maç.

adam ağlayacak lan resmen sinirden. ayrıca, almanya'daki türklerin bize ne kadar öküz olduklarını da göstermiştir bu maç. gerçekten söylendiği kadar varmış bu apaçi topluluğu. bir daha türk olduğum için beni dışlayan bir alman olursa, "abi sen de haklısın ama bak valla meşale atmıyorum ben" diyeceğim çemkirmek yerine. hakem ne yapsın bunlara.

ben buradakilere haksızlık ediyormuşum arkadaş. binlerce beyinsiz aynı yerde toplanmış. sokayım ben öyle derbiye, dostluk maçına.

ha belirteyim ki bunlar çok pis genellemedir. almanya'da bulunan herhangi bir yazarımızın ya da şu an o stadyumda olan, entrymi daha sonra okuyacak birinin alınmasına gerek yoktur. öküzse kendisi bilir.
güncel Önemli Başlıklar