bugün

sırf birilerine ayar vermek için gidilmesi gereken zirve.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
moderasyonun nasıl bir yaptırım uygulayacağını heyecanla merak ettiğim zirve. sonra bize abuk subuk başlık açıyorsunuz diye kimse laf etmesin.
gidenlerin mikrofonu alıp bir daha da bırakmamak üzere vir vır konuşmalarını istediğim zirve. * * *
(bkz: lahmacun ibrahim paşa ve sydera prodakşın)

aşağılara düştü de kaldırayım dedim...başlık yani!
(bkz: naapsak lan)
(bkz: kendimi hiç bu kadar kötü hissetmemiştim)
istanbul'da olanların bi zahmet kıçlarını kaldırıp gidip,bizi orda temsil etmeleri gereken zirve.gerçi gönüllü olmayan gitmesin.sonra saçma sapan konuşup ekşiye rezil olmayalım.
(bkz: peki okan bayulgen de bizi gorecek mi)
ibrahim yorgunlahmacun ve sydera yazarlarının azimli çalışmalarının meyvasını vereceğine inandığım zirve. o değil, ne taş bırakacaklar ne doğal bitki örtüsü.

(bkz: yürüyün ulan)
(bkz: allah allah)
sözlük içi savaşı tetikleyen zirvedir.
(bkz: yine kıyamet kopacak)
katılacak uuser arkadaşlarımızın klavyeye abanma ve yazar alımları hakkında konuşmamaları temenni edilen zirvedir. pankartları merakla bekliyoruz.
valla oturduğum yerden sinirlerimi zıplatan zirvedir yani.uçak biletimi yollayın geliyorum.
(bkz: sydera yı göremiyorum ya sen)
olmayacak zirve.çünkü sadece 2 kişi var.izleyip geleceklermiş.sydera öyle diyo.
(bkz: makina programının sözlüğe yaramaması)
iki eğlenip, sonrada çekip giden yazarların diğer yazarlarla dalga geçtikleri sözde zirvesi. böyle sözlüğe böyle zirve olur ancak. bir de format diye bana bıdı bıdı etmiyorlar mı. fitil ediyorlar insanı. gelde gülme..
anca yazıp silmesini bilen korkak kişilerin sözde zirvesi.
''sydera'' nickli bir kişinin düzenleme çalışması içine girdiği sonrasında da tırsarak kaçtığı milletle dalga geçmek için düzenlenen sözde zirve..
zirve yapilmis, ibrahim yorgunlahmacun ve mendakkadukka isimli yazarlar iki kisilik zirvelerinde hazir ve nazir bulunmaktadir.

makinaya girisler saat 21:00'da oldugu icin girise bir saat kala zirve duzenlemenin mantiksizligina atfen girdigim entry sonrasi ibrahim yorgunlahmacun'un zirveyi gerceklestirmek adina gosterdigi kararliliga olan saygimdan kendisine destek olmak icin formata uygun entryler girdim.

ama bazilarinin cok gucune gitti ki saniyorum yapmaya calistiklari agda pedikur kas biyik zirvesini gerceklestiremediklerinden oturu saldiriya gectiler.. moderasyonu manipule etmeye kalktilar. sari saclarina veriyorum. -ahahah-

bunun disinda karni agriyanlardan ve tarafimdan girilen entrylerden rahatsiz olanlardan kendi adima ozur diliyorum.
sözlüğü chat odasına çevirmeye çalışan zihniyetlerin sözde zirvesi. iki kişi gidip de sözlüğü madara etmeyin bari. gitseniz de uslu uslu oturup izleyin programınızı.
milletin derdinin bazılarını mükemmel derece de gerdiğini farketiğim zirve. *
niclerinizi verin gidenlerde herkes okusun aaaaaaa bu omuymuş diye. ayrıca yüzlerinizi göstererek, sözlüğün amacının biraz aşıldığı hissini veren zirve.