bugün

ülkemizin cumhurbaşkanı her şeyden önce çıkarcı olduğu için (sakın beni bu dediklerimden dolayı yargılamayın, siyasi bir kişiliğe saldıran kişiyi haklı çıkaran adalet beni düşüncelerimden dolayı suçlayamaz) kılıçdaroğluna yapılan saldrıyı neredeyse kutlamak üzeredir. ülkede yaşanan bu olaydan sonra ki halkı birbirine düşüren kişi odur, insanlara ne tatlı sözle bunun yanlış olduğunu, ne de sözde geçmiş olsun dileklerini iletmiştir. buradan çıkardığım sonuç, 10 kasımda anıtkabirde gördüğüm akplileri yumruklayabilirim; cumhurbaşkanımızın bunu meşru kıldığını anlıyorum çünkü. atatürkün şahsına ayyaş diyen bir parti sonuçta, chplilerin 10 kasım acısı yeterince büyükken, bir de siz gelip orada samimiyetsiz bir biçimde atamı rahatsız ediyorsunuz. sizi yumruklasam benim de elim öpülür mü?
En ummadığın keşf eder esrâr-ı derûnun,
Sen herkesi kör, âlemi sersem mi sanırsın?
Orospu çocuklarının yaptığı iştir.
Şerefsiz saldırıdır evet. Hesap sorulacaktır birgün.
televiZyonlarda ahmet kural-sıla kavgası kadar konuşulmamış olay.
kimse pak olmadığı için yener'e sıkılan kurşundan çok kılıçdaroğlu'na atılan yumruk konuşuldu.
söylemek istediğim şey şudur; siz çirkinsiniz, yumruk atanlar çirkin, kınayan siyasetçiler çirkin.
burada tek temiz olan sırf siz daha rahat çirkinlik yapın diye şehid olan yener'dir.
bu olay baştan sona provokasyondur ve çok büyük bir olasılıkla, akp yi köşeye sıkıştırmak için malum dış güçler tarafından tezgahlanmıştır.

seçim sonrası inanılmaz bir yönetm çapsızlığı sergilemeye devam eden akpli idarecilerin yarattığı boşluğu, her zaman olduğu gibi, yabancı ajanlar doldurmaktadır.
yav ne acayip ulke oldu, saka gibi lan, resmen pkk kopekleri ile kol kola girip megri megri bagiranlara laf soz yok, hatta yalakalik icin pkk ile alakasi olmayan bir adama saldiracak kadar aptal insanlar var.
su saatten sonra bu insanlar icin sehit mehit olunmaz bu ne kraldan cok kralcilik yavsakligidir, pkkdan daha tehlikeli bu zihniyet, cocuk istismari var, ic savas cikarma hevesi var, yavsaklik saksakcilik var, riyakarlik, dolandiricilik kul hakki yeme var, pislik igrenclik cirkeflige ait ne varsa var.
oglu sahte raporlarla askere gitmeyenler bir taraftada caki gibi askerligini yapmis adamin babasi.
Kılıçtaroğlunu hiç sevmem fakat bu yapılan net şerefsizliktir ve iç savaşın habercisidir bu. Millet resmen diken üstünde, herkes birbirine nefretle bakıyor, hele bu akpli cahil kesim resmen kendinden olmayanları öldürse sevap kazanacağını falan düşünüyor. Başımızdakilerin eseri. Ve gördüğüm kadarıyla sözlükteki aktroller bu başlığın altında mesai harcıyorlar. Kendinden olmayanlara seri eksi atıyorlar. Neyse istanbulda gittiğine göre sizin maaşlar kesilince görüşürüz.
6 kişi gözaltına alınmış.

bu kişilerin hapse atılacağına, ya da ceza alacaklarına zerre inancım yok. bu cahil, aptal, kukla kişiler, zaten devlet yetkilisi tarafından kışkırtılmış, yönlendirilmiş kişilerdir. bu kişiler ya el altından dışarı çıkarılacak, ya da göstermelik işlem yapılacak. bir suçun en önemli kişisi azmettiricidir. zira bu azmettirici kişilerin ellerinde tezgahları her yerde suçlarını işlerler. 1+1 sonucu ne kadar kesinse böyle kalleşlik, bölücülük, hainlik yapan kişiler eninde sonunda bunun hesabını vereceklerdir. dünya üzerinde bu işten yakasını kurtarmış, yaptıkları yanına kar kalmış canlı yok.!

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening

https://www.facebook.com/watch/?v=10155940821503822

----------------------

Edit:

(bkz: ben demiştim)

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
Asıl farkına varamadığımız ne biliyor musunuz?

Gözlerimizi bürüyen bu kin ve öfkenin yavaş yavaş ülkemizin sonunu getiriyor olması. Bir durup biz ne yapıyoruz, nelerin peşin düştük diyelim.
o büyük acının arasında bir parti liderine yumruk atayım kafası nasıl gelebilir? acısı olan insanın dermanı yoktur...

bunlar vurmak için bahane aramış. it herifler.
istenilmeği yere giden bir zavallı politikacının düştüğü haldir.
Ypg liderini kırmızı halılarda devlet protokolüyle karşılamak suç değil tabi kimilerine göre yazık akhırsızlar, akyalancılar.
Aslında hepimiz biliyoruz! Sen ben hepimiz!

Seçimin üstünden çok geçmemişken daha.. ekranlara düşmeye başladı HDP’nin seçim ittifakı açıklamaları..

“Bizi unutmayın lan pezevenkler! Kapalı kapılar arkasında konuştuk bunları” yollu açıklamalar!!

Sonra tüm bunlar olmuyormuş gibi!! Sanki YPG bizim düşmanımız değil dememiş gibi

Sen kalk, delik deşik olmuş oğlunun bedenini yeni görmüş bir aileye taziyeye git!!

Bunlar böyledir dostum, gece kurtla sürüye dalar, sabah çobanla ağıt yakar!!

Ama çoban gördü olanları!

Olay budur!!
Şehide kelle demek sayın öcalan demek suç değil öyle mi yazık. Bu sahte çakma milliyetçiliğiniz bize sökmez evet.
"Ypg terör örğütü değildir" demek provakasyon değil,
"Demirtaş'ın çizğisini beğeniyorum" demek provakasyon değil,

Evladını albayrağa sarılı tabutla karşılayan, ciğerine ateş düşmüş ailenin verdiği tepki provakasyon öyle mi..?

Hepinizin vicdanına tüküreyim..!
Evi yakın diyen kuş beyinli kaltak ve evin camlarını kıran şerefsizler...

-Oslo’da PKK ile masaya CHP'liler oturmadı.

- PKK’lı Barzani’yle CHP’liler dost olmadı.

-PKK’lı teröristleri Habur’da davul zurnayla CHP'liler karşılamadı.

- Diyarbakır meydanında Aponun mektubu okunurken CHP’liler ağlamadı.

-Valilere PKK’ya dokunmayın emrini CHP'liler vermedi.

-PKK’nın Suriye kolu YPG’ye destek vermesi için peşmergeyi yedirip içirip, Türk topraklarından törenle CHP'liler karşılamadı.

-Oğlunu askere gönderen ve bedelli yaptırmayan lider Kılıçdaroğlu’dur.

-PKK tarafından saldırılan tek lider Kılıçdaroğlu’dur.

Bütün bunlara rağmen Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı savunuyorsanız yazıklar olsun ...
Bu topraklar kimsenin babasının çiftliği değil ne demek gitme lan ne demek gitme, istediği kadar gidecek evet.
Bugün pazartesi olduğu için an itibariyle mesai başladı ve sokağa çıktığımda ise görüyorum ki ; bu ülkeden hiç bir şey olmaz. Adamlar hâlâ, ne işi varmış orda diyorlar. Bu düşünceler, sizin ideolojinizden kaynaklanıyor galiba. Yazıklar olsun!?
bu saldırılarının gerçek suçlulularını halk çok iyi biliyor. bakmayın kimse açık açık konuşamıyor. zavallı halk öyle bir sindirilmiş durumda ki, tek bir kelime ile hapse atılacağı, ya da fetöcü damgası yiyeceği için konuşamıyor. sandıkta cevabını veririz diyorlar. bunların içinde eminim ampule oy verenlerde var. şuan seçim olsaydı sonuç çok daha farklı olacaktır. ülkenin içinde bulunduğu kaos durumuna gelmesini sağlayan kin, aç gözlülük bir gün bitecek. çünkü düşmez kalkmaz bir allahtır. ellerindeki imkanlar ile kendini allah yerine koyan yobazlar, tek tek düşecek. biz onlara oy vermedik diyecekler. tıpkı hitlere oy verip savaş sonrası biz ona oy vermedik diyenler gibi.
bu saldırıyı savunan, kınarken ama diyen insanlardan uzak durun, çocuklarınızı da kesinlikle uzak tutun.
görsel
Aptallık mı ihanet mi ne desem bilemedim?
Biten yok olma aşamasına giren ve militan bulmakta zorlanan bir PKK doğu ve Güneydoğu'da seçimleri halkı kontrol eden güç haline gelmesine ve tekrar 1990'lar zamanından daha güçlü yapıda bulunmasına CHP Kılıçdaroğlu mu yol açtı?
adam şehit yakını, acısına ve cahilliğine verir geçersin yine belki. asıl suçlu her Allahın günü parmağını sallaya sallaya chpye hakaretler yağdıran, halkı nefrete sürükleyen şahıs. o adam bu tarz iğrenç siyasetine, yalak medyası da halkın kafasını yıkamaya devam ettikçe böyle olaylar daha çok yaşanır.