1. 1.
  kendisi bir türe önderlik etmiştir. Allah rahmet eylesin.
  -5 ... mumbarsever01
 2. 2.
  (bkz: 20 nisan 2018 avicii nin vefat etmesi)

  dün de ölmüştü, tekrar toprağı bol olsun.
  9 -1 ... kedilerinbabasi
 3. 3.
  bu adam ne zaman öldü ?
  2 ... mumbarsever01
 4. 4.
  Yine mi öldü aq.
  1 ... spurs
 5. 5.
  avici kim amk sorusunu akıllara getiren balon ve gereksiz bir haber.
  -2 ... kivilive
 6. 6.
  28 yaşında ölmüştür.

  --spoiler--
  Asıl adı Tim Bergling olan ve "Aviciii" ismiyle tanınan 28 yaşındaki DJ'in menajeri Diana Baron, yaptığı yazılı açıklamada, Avicii'nin bugün öğleden sonra Umman'ın başkenti Maskat'ta ölü bulunduğunu belirtti.

  Yapımcının ölüm nedeni paylaşılmayan açıklamada, Avicii'nin ailesinin haber karşısında yıkıldığı ve herkesten özel hayatlarına saygı duymalarını rica ettiği ifade edildi.
  --spoiler--
  2 -1 ... sigara icmiyorum
 7. 7.
  Neden öldün amk diye sordurur. Taylor swifti siken yakışıklı guzel müzikler yapan biriyidi.
  1 ... trinitrotoluen
 8. 8.
  Bu adam müziği bıraktığını açıkladığını bazı yaygaracılar edm öldü diye feryat figan etmişti. Topu topu iki üç albüm ep beş altı single bırakıp, üstelik edm'ye hiçbir şey getirmeyip sadece yerli çalgıları ve ezgileri kıyıdan köşeden sokmakla efsane olmak bu kadar kolay mıydı? Değildi. Nitekim son çalışmaları pek tutmayınca birden kendini Dubai sosyetesinin arasına attı arkadaş.
  Kendisi bir türe önderlik etmiş...çok iddialı ve anlamsız bir yaklaşım. iki üç single'ı ile kulüplerde dans ettiniz diye bir türe önder mönder olmaz kimse. Külliyatı, yenilikçi yaklaşımı nedir? Daha yolun çok başındaydı. Doğru yetenekliydi, ritm kulağı çok iyiydi. Sahneye kemanlarla çellolarla çıkıyordu. Ama sunduğu eserler onlarca yıldır yazları ibiza'da çalan onlarca parçadan çok farklı değildi. Belki ileride olgunluk döneminde gerçekten başyapıtlar sunabilirdi. Ama ömrü veya yeteneği yetmedi.
  Ruhu şad olsun. Belki huzura kavuşmuştur. Alkol sorunları varmış.
  Böylesine, hatta daha beter abartılan bir de Swedish Mafia mı ne o var. Olm iki şarkıyla efsane olur mu? Hayatınızda bir Pet Shop Boys, bir Faithless, bir Rollo, bir Sterling Void dinlemediniz mi? Bu adamlar varken sahnede lazer ışıkları eşliğinde zıp zıp zıplamakla efsane olunur mu? Ufkunuzu genişletin.
  1 ... asuregibisurat