bugün

kan görüyorum hocam. vahşet görüyorum. şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum hocam.

bu arada ayarlanmış fikstür mk. bu sezon feneri şampiyon yapacaklar yetmezmiş gibi sahamızda şampiyon yaptırtmaya çalışıyorlar. ulan bu kadar ibnelik olmaz. bizim kadıköydeki kupa kaldırışımızı egale etmek istiyorlar.

küçük kuş beyinliler nah şampiyon olur. bir 10 sene daha olamazlar. çünkü çok ağlıyorlar. senelerdir zerre başarıları yok ama kendilerini 5 yıldız falan sanıyorlar. ulan önce başarın ondan sonra konuşun. insanlardan çok fazla antipati topluyorsunuz. haberiniz yok.
vurduğun gol olsun fenerbahçem.
okan buruk muhtemelen kovulmuş olacak 70 lik dede terim takımın başında çıkacak.
Bu maca sampiyon olarak gitsek de orada biraz tasak gecsek.

Eee ne de olsa tarih tekerrürden ibarettir.

(bkz: sulu derbi)
Başlığı açan arkadaş slk galiba.

fikstüre baktığımızda haftalık maçların hepsi aynı tarihte.

Aynı gün tüm maçlar oynanır mı lan ?.

Maçlar Haftada 4 güne bölünecek felan.

Fisktür çekildi ama maç günü ve saatleri daha belirlenmedi.

Ahahaha.

Bende sonradan farkettim...

https://www.tff.org/Defau...98_10560_ctnr_m_198_10560
hayal kuranların kursağında kalacağı maçtır.
Jesus babanın peygamberliğini ilan edeceği maçtır.
Umarim Sampiyon olarak cikip tassak gececegimiz mac olur.

Tarih tekerrürden ibarettir demisler.

(bkz: sulu derbi)
bana sorsalar, bu maça kadar şampiyonluğu garantilemek mi, yoksa o maça puan puana gelmek mi, ikincisini seçerim. bunlara arena'da her zamanki gibi yine koyup orada şampiyon olacağımıza eminim. yüce jesus bayrağı diker oraya.
dua ediyorum aynı puanda olalım. ulan cehenneme çeviririz. gs yi bjk ile karıstırıyorlar galiba. 2012 de sahasında kupa kaldırdık. zırladılar. ışıkları bile açmadılar kudurduklarından. 2013 de sahalarına şampiyon olarak geldik. galatasaray finallerin takımıdır. siz dua edin de o maça bırakmayın şampiyonlugu.
sahamıza şampiyon geldikleriyle övünenler, orada eline aldı.

bir de biz varız, sahalarına şampiyon gelip, her türlü orospuluklarına karşı sulu derbide bir de orada koyduk onlara. gazoz olma, efsane ol.
Puan puana gelinirse Galatasaray sikip atar rakibin kim olduğuna da bakmaz.
Galatasaray için formalite maçı olur fener ise UEFA Avrupa liğine son bileti almak için kapışıyor olur.
puan puana gelme ihtimali maalesef yok, çok isterdim ama yok. fenerbahçe çoktan şampiyonluğu garantilemiş olur. gs ise kazanırsa konferans kupasına katılma bileti almak için kıçını yırtar ama yine koyarız onlara.
her hafta takılma potansiyeli olan spastiklerin enteresan hayali. Beşiktaş'lı olduğum halde öngörebiliyorum ki Beşiktaş'ta sıkça takılır bu sene! Henüz gol bile yememiş Başakşehir varken boşuna şampiyonlukmkoşturmayın. Başakşehir bu seneyi uzak ara götürür! 4-10 hafta sonra puan farkı çift haneleri görür. Sonra'da taraftar dönemlerine ulaştılar zaten, artık taraftarları da olur. ilçe vakti geldi diyecektir. Bahsi geçen maç da ancak 3-4-5-6 sıralama maçı olur.

1- Başakşehir
2- Beşiktaş
3/4/5/6 savaş çıkar.
Aç kanarya kendini buğday ambarinda zannetmiş.

Puan puana gelip arenada bizi yenip şampiyon olacaklarmis hahahahaa

Sen sanırım 2012 de galatasarayin şampiyonluk filmini izlemişsin.ştamam biz yaptık gerekirse yine yapariz da siz önce bi şampiyon olun, sonra arenada şampiyonluk hayalleri kurun. Ama önce bi şampiyon olun. 9 sezon mu oldu ?

Hahahaha

Not: sampiyonluk son haftaya kalırsa galatasaray coktan şampiyon oldu bile. Son haftada şampiyonluk vermek beceriksiz takimlarin işi.
Sonucu ne olursa olsun , hamsinin hem aslana hem de kuşa koyacağı maçtır. Teferruattır.
Üstteki yazarın entrysini okudum da Galatasaray Fenerbahçe maçını Trabzonspor nasıl kazansın amk şikenin anasını s*kmişler dedirtir.
2023 ün mayısının bilmem kaçında kafa yormanız gereken şey kimin kimi yenip de şampiyon olacağı mı, yoksa "köprüden önceki son çıkış" olan genel seçimler mi olmalı ey uyuşturulmuş nesil ? ? ?