1. 1.
  yarı final ilk maçlarında** deplasmanda berabere kalarak biraz olsun avantaj sağlamış iki ingiliz takımını rusya'nın başkenti moskova'da bulunan luzhniki stadı'nda karşı karşıya getirecek şampiyonlar ligi final maçı.

  (bkz: 2008 şampiyonlar ligi finali)
  (bkz: müneccimle cinsel ilişkiye girmiş yazar)
  5 -5 ... minik mavi balina
 2. 2.
  sir alex'in futbolun siyonist* cephesine karşı mücadelesi.
  2 -2 ... azorka
 3. 3.
  (bkz: ermiş yazarların sözlükte harcanması)***

  maçlardan sonra gelen edit: valla helal olsun, ermişler gerçekten de.*
  1 -1 ... suluboya
 4. 4.
  an itibariyle gerçekleşen finaldir. her ne kadar 2 premier lig takımını birarada görmek biraz can sıksa da yinede muhteşem bir final olacağı açıktır. ayrıca manchester united galibiyetiyle sonuçlanacaktır. ahanda buraya yazıyorum.
  2 ... taipan
 5. 5.
  chelsea başkanı roman abramovich'in rusya'ya girmesinin yasak olmasından dolayı seyredemeyeceği maç. kaderin cilvesi bu olsa gerek. putin bu siker adamı...
  3 -3 ... zulfikardarbesi
 6. 6.
  iddaa etmiş olduğum üzre doğru tahminimle sonuçlanan gerçekleşmesini beklediğimiz ve yerinden izleyeceğimiz final maçıdır. manchester united bu zor maçtan alnının akıyla çıkacak ve kupayı kaldıracaktır.

  tarih 1 mayıs 2008 saat ( bilgisayar saati) 00:26 buraya yazdım haydin bakalım. *
  1 -1 ... a place where no one goes
 7. 7.
  chelsea'nin kazanmasını dilediğimiz 2007/2008 cl final maçı. böylece hem ölümüne nefret ettiğim manchester united'a hem de jose mourinho'ya güzel kapak olacaktır.
  1 -4 ... pulemjot kalashnikova
 8. 8.
  chelsea nın kazanması halinde fenerbahçeli tarartarların içinin rahatlayacağı final maçı. hiç olmaz ise şampiyonlar ligi kupasını alan takıma elendik diyecekler.
  1 -1 ... mendoza
 9. 9.
  21:45 te star ekranlarında yayınlanacak maç. olası bir chelsea zaferi fenerbahçe nin şampiyonlar ligi 5.liğini(!) tescilleyecek. ayrıca abramovic in futbolculara çekeceği rus ziyafeti de kaçınılmaz gibi gözüküyor. * *
  -1 ... vurursa gol olur
 10. 10.
  hakeminin lubos michel olduğu açıklanan maç.
  ... cumingsoon