bugün

saat 19:30'da başlayacak olan tbl play-off yarı final serisi üçüncü maçı. beşiktaşımız'ın seriyi son maça ve akatlar'a taşıması için mutlaka kazanması gerekiyor. biraz zor görünse de kaya peker'in gününde olması durumda kartalımız mücadeleyi kazanır *.
telekom'un kazanması durumunda fenerbahçe ile finalde karşılaşmasını sağlayacak maç.
NTV spor'un yayınlayacağı maç
19.30'da başlayacak, ntvspor'dan naklen yayınlanacak beşiktaşımız için ölüm-kalım maçı. bir önceki maçta 15 sayı farktan maçı veren beşiktaş'ın aynı hataya düşmemesi gerekir. telekom'u hücumda durdurmak gerçekten zor. o nedenle beşiktaş'ın da hücumda daha üretken olması gerekiyor. kaya peker fırtına gibi başladığı sezonda kayıpları oynuyor. oyun kurucuların hepsini toplasan bir kerem tunçeri çıkaramazsın, o derece kötü durumdalar. geriye shumpert, apodaca, nicevic ve drobnjak kalıyor. yaparsak bunlarla bir şeyler yapacağız. eğer maçı alırsak, seri akatlara taşınacak, orada ise artık telekom'u elemezsek ayıp olur. çok zor maç. çok stresli maç.
(bkz: gazamız mübarek olsun)
(bkz: şampiyon belli ikinci kim)
ilk yarısı 40-33 telekom lehine biten karşılaşma. nedir lan bu telekom' dan çektiğimiz.
yerinde * izlediğim, hakem bozmalarının tam 40 **** tane türk telekom aleyhine yanlış karar verdiği, kaya pekerin basketbol yerine fight cluba geldiğini gösteren* sahaya malta eriği* atıldığı, türk telekomda takımın en iyi serbest atış atan oyuncuları tutku ve el-aminin son periyotta 9 tane serbest atış kaçırdıkları, fakat bekir yarangüme erwin dudley ve tabii ki khalid el-aminin etkili oyunuyla * türk telekomun 75-72 galip geldiği maç, hak edenin kazandığı maç. beşiktaşta ise preston shumpertınyokları oynadığı, rick apodaca ile sandro nicevicin anca bu kadar yapabildikleri bir maç.bu noktada yerli oyuncuların yaptıkları maçı etkiledi denilebilir, hatta denilmelidir. özellikle başta bekir olamk üzere tüm oyuncuların bu maça ne kadar istekli hazırlandıklarını söylemek lazım. maçta bekiri savunma yaparken gördüğünüzde bu kupayı ne kadar istediğini görebilirdiniz. beşiktaşta bu hırs yoktu ergin ataman dışında.
benim isyan ettiğim nokta şu, fotboldan sonra basketbolda da parayı verenin düdüğü çaldığını görmek beni artık spordan soğutmaya başladı. bu sadece 1 maçlık bir kanı değil, tüm bir yıl boyunca olanların özeti, örnekleri de çoktur. * * * * * demek ki neymiş, basketbolda düzgün olan, düzgün oynamak isteyen takımlar sadece rakiplerle değil, hakemlerle de mücadele etmek zorunda kalacak. bunu istemiyorum arkadaşım ben.