bugün

2.5 üst. 5.5 üst kart puanı. Maç sonucu 1. Larin gol atar.
Fenerbahçe deplasmana geliyor bence beşiktaşın kazanma şansı yok.
görsel

Ayaga kalk ve sirkelen sen fenerbahcesin.
Gelen haberlere göre Fenerbahçe takım otobüsü samandıra'dan ayrılmış, erkenden yatmaya gidiyormuş.
Fener yenilmez.
fener puan ya da puanlar alacak. alacak ki lige heyecan gelsin.

yoksa siz maçları iyi oynayan mı kazanır sanıyorsunuz türkiyede.
sosyal medyada bazı fenerbahçeli arkadaşlarımızın "bjk yi şampiyon yapalım" şeklinde gündem yarattığı maçtır. ben şahsen fenerbahçe nin kaybedeceğini düşünmüyorum zira bu sene hiçbir derbiyi kazanamayan bir takım fenerbahçe. kaldı ki sırf bjk şampiyon olsun, galatasaray olamasın diye de koskoca fb nin yatacak hali yok, çıkar oynar. ama bu maç erol un ve ali koç un kader maçı olacak. eğer tarihe gelmiş geçmiş en pahalı kadro ile gelmiş geçmiş en kötü sezonu gerçirerek tarihe geçmek istemiyorlarsa en azından yenilmemeleri şart. ha gs için fark eden bir sey olmayacak keza bjk ile daha içerde oynayacak ve ligin bitimine daha çok maç var.
Tüm gaasssaraylilarin fb'li olacağı maçtır.
Ms bjk:2-2:fenerbahçe.
görsel
110. Yıl formamı giyer izlerim.
Sonuç ne olursa olsun fb için hiç bir şey değişmeyecek.
fenerbahçe kazanır. çünkü beşiktaş favori olduğu derbileri kazanamaz, strese girer.
tüm gs'lileri fener'li yapacak olan maç. bjk sahada fener'e saplar. dolaylı olarak da gs'ye saplar.
iddiaya girdim formasına. beşiktaş yenerse ya da berabere kalırsa takımlar forma benim. ammaaa fener yenerse güle güle 300 liram.

iddiaya girdiğim kişi de beşiktaşlı ha. nasıl inanıyor böyle bir şeye aklım almıyor. yok tek şansı yenmekmiş fenerin de yok kaybederse mahvolurlarmış da. hadi bir an önce pazar olsun. çok heyecanlı.

Edit: iddiayı kazandım... ama tabii ki forma değerinde löseve bağış yaptık. Mutluyuz.
Fenerbahçe'nin gizli favori olduğu maçtır. Böyle durumlarda büyük takımlar reaksiyon gösterir.
Beşiktaş'ın şampiyon olduğu 2008-09 sezonunda fb ligi averajla 4. Sırada Bitirmişti. Ligin 29. Haftasıydı. Fener üst üste mağlubiyetler almıştı. Kendi evinde Ankaraspora falan yenilmişti. Gidip o halde Beşiktaş'ı inönü'de yenmişti.
Bir maçta daha vardı inönü'de. bjk'li kleberson 90.dakikada 1-1 yapmıştı. Tuncay 90+3 de golü atıp susturmuştu inönü'yü.
Fb'nin derbiler de hiç şakası olmaz.
Bizi bile Samuel Johnson'ın efsane golüyle, en iyi zamanımızda yenmişlerdi Sami Yen'de.
1-2 bitecek maçtır.
fenerbahçe için ölüm kalım maçı. kaybederse şampiyonluk gider ve erol hoca gider.
beşiktaş'ın bu maçta iki şeye çok dikkat etmesi gerekir.

1- hakem halil umut meler, kendisi fenerbahçe'nin ümit öztürk'ü olur. aşırı derecede fenerbahçe yanlısı bir hakem.

2- rehavet. beşiktaş ligde ve kupada üst üste galibiyetler aldı. bunun getirdiği bir rehavet olursa fenerbahçe bundan faydalanmaya çalışacak. fenerbahçe hakemi de arkasına alacak ve hadi yenilelim de gidelim demeyecek.

şu an iki maçımız eksik, medya şampi... diye gaz verip rehavete sokmaya çalışıyor. sergen yalçın'ın her zaman ki soğukkanlılığını koruması lazım.
Sonuçta derbi maçı. 3 ihtimali var ve maç oynanmadan kazanılmaz.

Gs'nin rize hezimeti sonrası fb yenerse, yine 3 takım ysrışta olur.
Bu yüzden hakemlere büyük iş düşüyor.

Vurduğun gol olsun kartalım.
Beşiktaş favori ancak sonucta derbi maçı.
Besiktas yenerse sampiyonluk icin büyük bir adim atacak.
Fenerbahçe kazanacak. Evet.
Totemlerinizi bekliyorum. Umarım fener kazanır hoş kazansa bile ligde yine tökezler.
Beşiktaş'ın maalesef bizi rahat yeneceği maç. 2-0, 3-0 veya 3-1 biter. Bu üç skordan biri olur. Bizde, önceki yıllardaki Fenerbahçe gibi zorlu derbileri kazanıp havaya girecek bi Fenerbahçe yok şu an. Umarım yanılırım.

Kazanırsak da taşağımı geçerim tabi, o ayrı.
Galatasaray yenildi,dün biz kazandık,bu maçı besiktaş'a verip ligi bitirmezler.
Ben böyle düşünüyorum. Ama gönlüm beşiktaş'tan yana. Trabzon olamıyorsa beşiktaş şampiyon olsun.
böyle bir şey yok. orta, var ve avar hakemleri komple fenerbahçeli.

Fenerbahçe, Trabzonspor deplasmanında son saniyedeki net penaltı verilse ligden o gün kopmuştu. O maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu, var hakemi ise Halil Umut Meler’di.

Bugün ise orta hakem halil umut Meler ve var hakemi yaşar kemal Uğurlu.

kumpasa bak.
Fenerbahçe kazanırsa;
Şampiyonluk yarışı yeniden başlar. 3 takım hatta 4 takım arasındaki puan farkları düşer.

Beşiktaş kazanırsa;
%70 beşiktaş şampiyon olur. Uzatmaya gerek yok.

Berabere biterse;
Cimbom kahrolur. Fb ile bjk arasındaki fark korunur, bjk cimbom arası 1 puan daha açılır.