bugün

ileri sürülenleri araştırıp buraya tekrardan sövmek için geri geleceğim olay.

bakalım gün yüzü görmemiş küfürlerimi kimler yiyecek...
Yaşanan olaylarla milyonluk şehirleri karalamaya bir son verin artık.

Yok yine bursa, kesin samsun, bak adana, al izmir vesaire.

Tnm: iğrenç bir olaydır.
Doğru ise meslekle bağı kesilmelidir.
Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeninin iki yıl önce karısını kızını bırakıp lise öğrencisiyle kaçtığı okulda gerçekleşen olaydır . Ne din kültürüne ne de ahlaka sığar ama bunların (din kültürü ve ahlak bilgisinin ) öğretmeni bunları yapıyor . Ne günlere kaldık .
Olay bursa'da yaşanmış ama bak bakalım o herifin kütüğü kpnya mı yozgat mı çorum mu vs..?
hadi bu adam sapık o.ç. teki. peki ya veliler???

bir tane veli çıkıp bu adamın götünü kesememişmi??
sikinden tutulup kopana kadar pervane gibi çevrilesi müdür yardımcısıdır.
adam pedofili. daha önce de aynı suçlamayla gündeme gelmiş. demekki sevili milli eğitim bakanlığı işini yapmıyor.

Olayın bursa'da veya yozgat'ta gerçekleşmesinin ne önemi var. illeri algı malzemesi yapmaktan vazgeçin.
Link'teki haber içeriğine göre olay baştan sona rezalet. 2 yıl önce de adamın öğrencileriyle ilişki yaşadığı öne sürülmüş. Açığa almak yerine tayin neden? Hassasiyetinize ben ne diyim. Şu coğrafyada hiçbir bok düzgün gitmez mi ya.
maalesef ama maalesef yine akp döneminde yaşanan bir taciz olayı daha.

ama ben bu öğretmende suç bulmuyorum,hükümetin taciz ve tecavüz gibi suçlara bakış açısıyla paralel şekilde işleniyor bu suçlar. tecavüze uğrayan kadın bağırmıyorsa,telefonunda birden fazla erkek numarası varsa,gecenin belli saatinde dışardaysa,bakire değilse,etek giymişse,üzerinde şort varsa gibi saçma sapan utanç verici sebeplerden tecavüzcülere getirilen aflar sayesinde bunlar gibi ırz düşmanları en fazla 3-5 ay yatar çıkarım düşüncesiyle bu suçları rahat rahat işliyorlar

sosyal medyada tepki yoksa ne milli eğitim bakanlığı,ne adalet bakanlığı ne de aile bakanlığı harekete geçmiyor,haliyle bunların emrinde olan savcılar ve emniyette ilgilenmiyor.

maalesef ama maalesef siyasal islamın ve onların artıklarının ülkeyi getirdiği nokta bu.
Müdür yardımcısı atamalarındaki liyakatsızlığın bir eseri sapıklığın bir tezahürüdür bu konu. Akpliysen tüm kapılar sana açılıyor olgusunun getirdiği sonuçlardır ne denebilir ki görorrsunuz manzarayı.
söyleyin bakalım sizlerin arkadaşlarınızdan kimler bakire değil?
sorusunu sorma hakkını bu itlere kim veriyor?
bakire ya da değil. bu bizi zerre ilgilendirmez ama it, tacizine kulp hazırlıyor.
liselerde dönen ve kapatılan birçok olay biliyorum ama bunlar öğrenci arasında yaşanan haytalıklar. bunları eğitecek eğitmenler bu algıda olduğu sürece bi cacık olmaz. polis ekip otosunda taciz ediyor, meb in okulunda öğrencilere taciz ediliyor. fantastik, aklım almıyor.
''söyleyin bakalım sizlerin arkadaşlarınızdan kimler bakire değil? '' sorusunu sorma cesaretini tabiki iktidarın bekarete bakışından,zihniyetinden alıyor tabiki bu it soyu.

çünkü bakire değilsen,günahkarsın,zina yapan bir kafirsin onların gözünde.
Bir Bursalı olarak belirtmek istetim ki yaşadığımız kalitesiz göçün neticesidir.
Gelmeyin artık bursa ya, hatta gelip ortalığı karıştırıyorsanız siktirin gidin memleketinize!
Son 1 2 yıldır bu şekilde haberler çoğalmaya başladı.
Hoca dediğiniz Sakallı yobazlar Uçkurdan Başka bir şey düşünmezse Milletin düşeceği durumda budur tabi ki.

Senin ben Müdür yardımcısı gibi Şerefini, namusunu ....... Allah senin gibi sapıkları belasını versin inşallah.

iyice bedevi bokuna sardık.