1. 1.
  güzel ülkemizin kanayan yarası. en hafif rüzgarda voltaj düşer, yağmur damlasında tamamen kesilir, kar yağdığında ise kesilip, saatlerce gelmeyebilir.
  1 ... nebkheperouri
 2. 2.
  suclusu belediyedir, en cok nasibini alan corlu`dur.
  ... der meister
 3. 3.
  (bkz: altyapı yetersizliği)
  1 ... passion
 4. 4.
  21 inci yuzyilda hala kesilen eğitim hakkı,
  21 inci yuzyilda hala kesilen sağlık hakkı,
  21 inci yuzyilda hala kesilebilen insan başı ve
  21 inci yuzyilda hala katillere hayran insanlar olması *
  gibi gerçeklikler akla gelince pek hayıflanamayacağınız durumdur.
  3 ... olricc
 5. 5.
  (bkz: kesildi mi gitti mi)
  1 -1 ... theangelofdeath
 6. 6.
  türkiye'nin önde gelen turizm kentlerinden biri olan alanya'da, özellikle turistlerin kaynadığı yaz aylarında sık sık gerçekleşen ve bizi gavurlara karşı mahçup eden belediyesizliktir. * * *
  1 ... beatleboy
 7. 7.
  (bkz: teknik bir arıza)
  1 ... erdinaryus professor
 8. 8.
  kimsenin işini düzgün yapmamasının nedenidir. siyasetçilerin dahi işlerini amatör olarak yaptıkları bir ülkede, teknik alanda başarı beklenemez.
  1 ... beitar jerusalem
 9. 9.
  belediyelerin isinin zor durumda olmasidir.
  öncelikle hatlar yer üstüne, direkler sayesinde havada bulunmakta oldugundan, rüzgar etkisiyle sürekli tahribat görmektedir.
  kablolarin yer altina dösenmesi zaman, ev yikimi, yol yapimi, kanalizasyonlarin tekrar yapilmasi, evleri yikilanlara yeni ev vermesi vs. gibi isler cikaracagindan, bir cok para gerektiren projedir. bu da tamamen yep yeni bir sehir yapilandirmasi gerektirir. bu yüzden de elektrik kablolarini sürekli onarmak belediyenin isine geldiginden, halkin günlük ihtiyaci olan elektirigine de sürekli engel olmasi durumudur.
  1 ... kultursuz dinazor
 10. 10.
  21 inci yüzyılda hala kesilen elektrik faturasında ki zam oranını gördüğümde "nereye gidiyo lan bu paralar" diyerek küfür ettiğim altyapısızlık örneğidir.
  1 ... rooest