bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    2010 güney afrika dünya kupası h grubu ikinci maçı.
    1 ... kewell the wizard of oz
  2. 2.
    green point stadyumu'nda saat 21:30 yapılacak h grubu maçı. maç cape town'da.
    1 ... moro
  3. 3.
    honduras'tan umudum yok hiç, ispanya açısından kolay bir maç olacak gibi. gerçi dünya kupası havası başkadır elbet ama honduras'ta külkedisi'nden sinderella'ya dönüşecek ışık yok.

edit: imla
    1 ... tonks
  4. 4.
    ispanya milli futbol takımı'nın dolu olarak yağması beklenen maçtır, ispanya'nın başka çaresi yoktur zira. isviçre mağlubiyetinin faturası; maç günü devlet dairelerinin bile tatil olduğu ve dünya kupası heyecanını bayram havasında yaşayan honduras halkına çıkacaktır. sevgili honduraslılar izlemeyin şu maçı bakın, kanser olursunuz vallahi. ispanya! şimdiden nasihat ediyorum bak, honduraslı küçük alejandro'nun futbol için kıpraşan minicik yüreği hatrına 3'ten fazla atmayın, istirham ediyorum!
    2 ... lightsaber
  5. 5.
    torres&villa şovuna sahne olması beklenen maç. honduras kontratak futbolu oynayacaktır muhtemelen.
    1 ... in my opinion
  6. 6.
    ispanya'nın coşacağı maçtır. david villa en az 2 gol atacaktır.
    2 ... gulmekicinbahanearayaninsan
  7. 7.
    honduras'ın ispanya'yı gole boğacağı maçtır. skor tahminim 5-2 honduras lehine.

garibanın yanındayım olm, allah allah.
    2 -3 ... der meister
  8. 8.
    ispanya nın en az 3 atacağı maçtır.Yenemezlerse dünya kupasına veda edeceklerdir.
    ... pit10burda
  9. 9.
    an itibari ile devam eden maç.
    ... ceterelealtdeleteenter
  10. 10.
    villa'nin caktigi mac. 1-0.
    ... kapucino
kapat