1. 1.
    21 eylülde koronavirüs nedeniyle kapanan okullar yeniden açılacak

https://m.haberler.com/so...a-selcuk-13502009-haberi/

Peki okulda bir pozitif vakaya rastlanırsa ne olacak? Temaslı olduğu bütün okulu ve ailelerini karantinaya mı alacaksınız?
    Çocukların birbiriyle temasını nasıl önleyeceksiniz? Normal grip bile okullardan bulaşıyordu millete. Koronavirüs okullarda patlama yaşatır.
    2 -1 ... lenova
  2. 2.
    Evde çocuklarından bunalan velilerin gazını alma operasyonudur. 21 eylüle yaklaştıkça, tarihin daha ileriye atılacağını, en sonunda ilk dönem okulların uzaktan eğitimle tamamlanacağını düşünüyorum
    2 ... serkangok
  3. 3.
    Tatilde bulaşır, bayramda bulaşır, sınavda bulaşır cartta bulaşır curtta bulaşır??? Bulaşmıyor işte hani artan vaka?
    2 ... sisteme lanet eden gariban
  4. 4.
    21 eylül'de de açılmayacaktır. sürecin tekrar kötüye gideceğini düşünüyorum.
    ... mastor
  5. 5.
    (bkz: 21 eylül 2020 okulların açılması)
    ... tacettin limoncuoglu
  6. 6.
    21 Eylül okulların açılamaması.
    ... yalnizcicek
  7. 7.
    Böyle giderse o tarihte de açılmayacaktır. Ya o kadar saçma ki. Düğünlerde göbek atmaktan, halay çekmekten vazgeçemiyoruz ama eğitimden vazgeçiyoruz. Asla okulların açılması taraftarı değildim ama bu duruma da olumlu bakamıyorum.

Evde kal evde kal diyen herkes şimdi o tatil senin bu tatil benim fellik fellik geziyo. Anasının karnından denize doğdu çünkü. Evimizin yüz metre ötesi deniz bir kere girmedim bu sene girmem de. Ama sahil asla boş kalmıyor.

evlilikse nikahı bas geç ne düğünü. 3 gün 3 gece düğün yapılıyor. Ne değişti ki? ilk önce düğünleri yasaklamalılar.

Her gün ölenler can değilmiş gibi rakamlar paylaşılıyor. 1 kişi öldüğünde 1 kişi ölmüyor o evde. Neden insanlar başına gelmeden anlamıyor?

Aylardır evde canımız çıktı. sıçayım sizin tatil aşkınıza düğün şımarıklığınıza. Kibar dilden anlamıyorsunuz siz artık.inşallah korona olur ölürsünüz. Sayı olarak listeye eklenirsiniz. Sonradan görme yaratıklar sizi.
    1 ... aglakmaymun
  8. 8.
    Birinci, sekizinci ve onikinci sınıfların üniversitedeyse uygulamalı eğitimin ön planda olduğu bölümlerin okula gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim. 21 eylülde de bunun olacağını düşünüyorum. ikinci dönemse herkes okula gider.
    1 ... cswj
  9. 9.
    Eğitim önemli, hele özellikle Türkiye için eğitim daha önemli fakat vaka sayıları tavan yaptı, okullar da öğrenciler için çok riskli ortam. Bence mantıklı bir karar. Okullar açılacaksa da, bi sınıfta en fazla 5 öğrenci olmalıdır ama devlet okullarında sınıflarda hınca hınç öğrenci oluyor bu da korona dayının hoşuna gider. Evde de eğitim verilebilir ama adam akıllı, cahil olmayan, eğitimli bi ebeveyn şart. Türkiye’de de nadir görülüyor bu tip aileler tabi.
    Hayırlısı ne diyelim.
    1 ... queenn of darkness
  10. 10.
    Umarım bir an önce okullar açılır. Yoksa 1. sınıflara da yazık olacak.
    1 ... oldu o zamann